App Store Google Play

Олігархи звільняють 3 000 працівників у Дінпропетровську і Марганці

04.07.2013 10:45
Олігархи звільняють 3 000 працівників у Дінпропетровську і Марганці
Дніпропетровський трубний завод (ДТЗ) та Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат (МГЗК) звільнять більше 3000 тисяч працівників.

Так, профспілковим комітетом ДТЗ отримано ряд повідомлень від адміністрації про звільнення 1 454 працівників, що становить 57% від загальної численності працівників підприємства.

На МГЗК заплановано звільнити 1557 працівників.

Мотивувальна частина наказу про звільнення працівників ДТЗ звучить так: "у зв'язку із зменшенням попиту на електрозварні труби, скороченням ринків їх збуту, з метою реорганізації виробництва, спрямованої на підвищення рівня рентабельності продукції, скоротити...".

В міському центрі зайнятості Марганця, за даними незалежної профспілки гірників України, на 48 вакантних місць - 851 офіційно зареєстрований безробітний. Після масових скорочень їх стане в утричі більше.

Як відомо ДТЗ перебуває під контролем Індустріального союзу Донбасу (Сергія Тарути), а МГЗК входить у орбіту впливу Ігоря Коломойського.

"Таким чином, підписаний в червні 2013 року Меморандум про порозуміння між Кабінетом міністрів та підприємствами гірничо-металургійного комплексу демонструє неефективність і не здатен захистити працівників галузі від масових звільнень", - підкреслює джерело у Раді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...