App Store Google Play

Олігархи звільняють 3 000 працівників у Дінпропетровську і Марганці

04.07.2013 10:45
Олігархи звільняють 3 000 працівників у Дінпропетровську і Марганці
Дніпропетровський трубний завод (ДТЗ) та Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат (МГЗК) звільнять більше 3000 тисяч працівників.

Так, профспілковим комітетом ДТЗ отримано ряд повідомлень від адміністрації про звільнення 1 454 працівників, що становить 57% від загальної численності працівників підприємства.

На МГЗК заплановано звільнити 1557 працівників.

Мотивувальна частина наказу про звільнення працівників ДТЗ звучить так: "у зв'язку із зменшенням попиту на електрозварні труби, скороченням ринків їх збуту, з метою реорганізації виробництва, спрямованої на підвищення рівня рентабельності продукції, скоротити...".

В міському центрі зайнятості Марганця, за даними незалежної профспілки гірників України, на 48 вакантних місць - 851 офіційно зареєстрований безробітний. Після масових скорочень їх стане в утричі більше.

Як відомо ДТЗ перебуває під контролем Індустріального союзу Донбасу (Сергія Тарути), а МГЗК входить у орбіту впливу Ігоря Коломойського.

"Таким чином, підписаний в червні 2013 року Меморандум про порозуміння між Кабінетом міністрів та підприємствами гірничо-металургійного комплексу демонструє неефективність і не здатен захистити працівників галузі від масових звільнень", - підкреслює джерело у Раді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...