App Store Google Play

В приймальних комісія міста стає спекотніше

03.07.2013 09:41
В приймальних комісія міста стає спекотніше
Аналіз активності абітурієнтів, проведений Дніпроградом 2 липня показав, що активність абітурієнтів після першого спокійного дня почала зростати.

У двох вишах - НГУ та НМетаУ - на момент відкриття приймальної комісії спостерігалися черги, які, втім, розсмокталися до 11 години.

Порівняно низьку активність абітурієнтів у перші дні роботи приймальних комісій їх співробітники пояснюють тим, що далеко не всі абітурієнти досі отримали свої сертифікати ЗНО, тому не мають можливості подати весь пакет документів.

Пік активності очікується у найближчі три дні, втім, співробітники приймальних комісій впевнені, що з потоком абітурієнтів впораються, адже цьогоріч він очікується меншим ніж торік.

Також звертає на себе увагу факт кращої профорієнтації абітурієнтів у порівнянні з попередніми роками. Навіть подаючи заяви на вступ до одного вишу одразу на  три спеціальності, студенти обирають споріднені напрямки підготовки, а не намагаються поступити «скрізь одразу».

Майже третина абітурієнтів не користується правом вибору одразу трьох спеціальностей, обираючи одну або дві, які їх дійсно цікавлять.

За статистикою перших днів вступної кампанії, кожен четвертий абітурієнт подає заяву про вступ через електронну форму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...