App Store Google Play

В приймальних комісія міста стає спекотніше

03.07.2013 09:41
В приймальних комісія міста стає спекотніше
Аналіз активності абітурієнтів, проведений Дніпроградом 2 липня показав, що активність абітурієнтів після першого спокійного дня почала зростати.

У двох вишах - НГУ та НМетаУ - на момент відкриття приймальної комісії спостерігалися черги, які, втім, розсмокталися до 11 години.

Порівняно низьку активність абітурієнтів у перші дні роботи приймальних комісій їх співробітники пояснюють тим, що далеко не всі абітурієнти досі отримали свої сертифікати ЗНО, тому не мають можливості подати весь пакет документів.

Пік активності очікується у найближчі три дні, втім, співробітники приймальних комісій впевнені, що з потоком абітурієнтів впораються, адже цьогоріч він очікується меншим ніж торік.

Також звертає на себе увагу факт кращої профорієнтації абітурієнтів у порівнянні з попередніми роками. Навіть подаючи заяви на вступ до одного вишу одразу на  три спеціальності, студенти обирають споріднені напрямки підготовки, а не намагаються поступити «скрізь одразу».

Майже третина абітурієнтів не користується правом вибору одразу трьох спеціальностей, обираючи одну або дві, які їх дійсно цікавлять.

За статистикою перших днів вступної кампанії, кожен четвертий абітурієнт подає заяву про вступ через електронну форму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...