App Store Google Play

Трубники готові до страйку

03.07.2013 14:17
Трубники готові до страйку

Дніпропетровські трубники готові страйкувати в Києві, Донецьку та Дніпропетровську. Про це виданню "Дніпропетровськ:Коментарі" заявив голова профкому ПАТ«ДТЗ»Віктор Доброскок.

З травня на ПАТ«Дніпропетровський трубний завод» зупинено виробництво, люди відправлені по домівках і отримують по дві третини зарплати.

Наразі ж до профкому підприємства надійшло повідомлення про скорочення 1500 робочих. Раніше йшлося про 1192 людини, при цьому майже 750 працівників вже звільнено.

Голова профкому говорить, що головною проблемою є встановлення власника. Сьогодні ані робітники, ані профспілка, ані влада не знають з ким вести діалог.

Наразі в міській раді створено комісію, яку очолив заступник мера Володимир Мелещик. До складу комісії входять депутати міськради та представники профкомів.

Голова обласного комітету профспілок гірників і металургів Василь Шевченко переконаний, що власник підприємства цілеспрямовано довів завод до такого стану, про критичну ситуацію на підприємстві було відомо ще взимку.

Якщо ж власника не знайдуть, говорять у профспілці, робочі вийдуть на акції протесту в Києві, Дніпропетровську та Донецьку. Останнє місто обране не випадково - адже за наявною у трубників інформацією, власником заводу можу бути «Індустріальний союз Донбасу".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...