App Store Google Play

Трубники готові до страйку

03.07.2013 14:17
Трубники готові до страйку

Дніпропетровські трубники готові страйкувати в Києві, Донецьку та Дніпропетровську. Про це виданню "Дніпропетровськ:Коментарі" заявив голова профкому ПАТ«ДТЗ»Віктор Доброскок.

З травня на ПАТ«Дніпропетровський трубний завод» зупинено виробництво, люди відправлені по домівках і отримують по дві третини зарплати.

Наразі ж до профкому підприємства надійшло повідомлення про скорочення 1500 робочих. Раніше йшлося про 1192 людини, при цьому майже 750 працівників вже звільнено.

Голова профкому говорить, що головною проблемою є встановлення власника. Сьогодні ані робітники, ані профспілка, ані влада не знають з ким вести діалог.

Наразі в міській раді створено комісію, яку очолив заступник мера Володимир Мелещик. До складу комісії входять депутати міськради та представники профкомів.

Голова обласного комітету профспілок гірників і металургів Василь Шевченко переконаний, що власник підприємства цілеспрямовано довів завод до такого стану, про критичну ситуацію на підприємстві було відомо ще взимку.

Якщо ж власника не знайдуть, говорять у профспілці, робочі вийдуть на акції протесту в Києві, Дніпропетровську та Донецьку. Останнє місто обране не випадково - адже за наявною у трубників інформацією, власником заводу можу бути «Індустріальний союз Донбасу".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...