App Store Google Play

Студенти та викладачі аграрного вишу оголосять голодування

03.07.2013 14:52
Студенти та викладачі аграрного вишу оголосять голодування

Викладачі і студенти Дніпропетровського державного аграрного університету сьогодні знову пікетують обласну державну адміністрацію, протестуючи проти рішення Міністерства освіти щодо злиття їхнього вишу з двома закладами інших профілів - митною та фінансовою академією - в один навчальний заклад економічного спрямування.

За даними організаторів акції, в ній бере участь понад тисяча людей, за даними правоохоронців - уп'ятеро менше.

Міліція не пропустила мітингувальників безпосередньо під стіни облдержадміністрації. Отож вони стоять за кілька десятків метрів від будівлі.

У руках студенти тримають плакати з написами «Аграрному регіону - аграрний виш!», «Руки геть від Аграрки!», «Знищення Аграрки - геноцид українського села!», «Табачник, не знищуй аграрну освіту!», «Губернаторе, захистіть аграрний виш!» тощо, а також державні прапори України. Вони скандують гасла «Хто ми? Аграрка!», «Ми проти об'єднання!», «Нема Аграрки - немає хліба!», «Разом нам багато, нас не подолати!» і співають державний гімн України.

За словами керівництва профспілкової організації вишу, мітингувальники вимагають, аби до них вийшов голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колесніков і пообіцяв відстоювати існування їхнього вишу.

Студенти агроуніверситету заявляють, що готові на крайній захід - голодування, однак викладачі та декани запевняють, що не допустять цього і вирішуватимуть питання іншим шляхом. «Колектив готовий стояти до останнього. Студенти  висловлюють думку про оголошення голодування, але поки ми до цього доводити не будемо. Акції будуть тривати доти, доки нас не почують», - сказав голова профспілкового комітету агроуніверситету Леонід Рудаков.

Голова облдержадміністрації попри очікування пікетувальників до них не вийшов. Натомість кількох представників агроуніверситету покликали до облдержадміністрації на переговори.

Дніпропетровському державному університеті навчається 10 тисяч студентів. В умовах невизначеності зі статусом вишу охочих вступати до нього нинішнього року суттєво поменшало: за перші дні вступної кампанії до приймальної комісії заяви на вступ подало лише кілька абітурієнтів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...