App Store Google Play

Рівень губернатора – скарги на сусідів і голосний кондиціонер

02.07.2013 12:41
Рівень губернатора – скарги на сусідів і голосний кондиціонер
Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков провів особистий прийом громадян, на який звернулося 27 мешканців області, повідомляє Управління преси й інформації Дніпропетровської ОДА.

«Жителі нашого регіону мають бути впевнені, що у разі виникнення будь-якої проблеми, їм є до кого звернутися, є ті, хто їм допоможе, - сказав Дмитро Колєсніков. - Саме звернення наших громадян дозволяють нам вчасно реагувати на ті чи інші питання та дають розуміння, у якому напрямку в першу чергу потрібно працювати посадовцям нашого регіону для підвищення якості життя мешканців».

Цього разу у день, коли в обласному центрі тривали мітинги проти укрупнення вишів, трасу національного значення завалило зсувом, іншу перекрили фермери, які боряться з рейдерами, а майже ціле село евакуювали через можливі стихійні вибухи старих армійських боєприпасів, дніпропетровський губернатор займався більш серйозними справами.

Зокрема, мешканець Дніпропетровська, інвалід Великої Вітчизняної війни першої категорії, проживає на другому поверсі житлового будинку. На першому поверсі, безпосередньо під квартирою чоловіка, знаходиться магазин. Громадянин звернувся до Дмитра Колєснікова з проханням перевірити рівень шуму від обладнання, встановленого в магазині, який, на його думку, перевищує норму. За завданням голови облдержадміністрації вже впродовж цього тижня буде проведена відповідна комісія, за результатами якої прийматимуться подальші рішення.

Мешканка Дніпропетровська, що проживає у приватному секторі, звернулася на особистий прийом до голови облдержадміністрації з проханням перевірити законність добудови другого поверху в сусідньому будинку. Адже відстань між ним та її оселею становить лише 40 см. Дмитро Колєсніков дав доручення вже на наступному тижні провести виїзну комісію з представниками міського та обласного профільного управління, санепідемстанції. За її результатами прийматимуться подальші рішення.

Такий от активний голова Дніпропетровської ОДА. А потім люди ще питають - чого це Царьов з Удодом так активно піаряться і на чиє місце вони миляться?..

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...