App Store Google Play

Викладачі й студенти агроуніверситету об'єдналися проти ліквідації вишу

01.07.2013 13:09
Викладачі й студенти агроуніверситету об'єдналися проти ліквідації вишу

Студенти й викладачі Дніпропетровського аграрного університету влаштували мітинг під стінами Дніпропетровської обдержадміністрації на знак протесту проти реорганізації вишу.

Підтримати педколектив та студенство у їх боротьбюі з чиновницьким свавіллям прийшли представники низки громадських організацій, колишні випускники вишу, журналісти. На акції були помічені нечисленні студенти з Митної академії, ліквідованої одночасно з ДДАУ.

"Ми сьогодні за рішенням вченої ради звернулися з позицій колективу викладачів та студентів до облдержадміністрації стосовно приєднання Дніпропетровського агроуніверситету до Дніпропетровського економічного університету. На сьогодні ситуація не визначена, я не знаю, що сказати, що буде далі. Позиція ОДА така, що є рішення МОН і воно є чинним. Настрій колективу - не підтримувати таку позицію: якщо ми потрібні Дніпропетровській області як аграрний університет, якщо потрібні аграріям області для того, щоб ми готували кадри, то ми і далі хочемо і будемо працювати", - сказав на мітингу ректор вишу Анатолій Кобець.

Як він підкреслив, якщо їх позицію не буде почуто й підтримано в Києві, студенти оголосять безстрокову акцію, яка полягатиме в тому, що університет буде пікетувати скрізь, де можна.

Губернатор до студентів та викладачів так і не вийшов. Слово взяв заступник губернатора Анатолій Крупський, який зазначив, що «студенти почуті».

«Я вважаю, що це питання потрібно вирішувати разом із заступником міністра освіти, який сьогодні прибув до Дніпропетровська, - зазначив він, - Тоді позиція Міністерства стане більш зрозумілою».

Заступник Дмитра Табачника Євген Суліма 1 липня прилетів до Дніпропетровська для обговорення питання про злиття вузів.

Разом з тим вже відомо, що дніпропетровська обласна влада не підтримала позицію студентів і викладачів аграрного вузу.

«Сьогодні мені повідомили, що губернатор підтримує рішення Міністерства освіти і Кабміну. Мені порадили вирішувати питання з колективом, - повідомив ректор аграрного університету. - Однак я не бачу підстав для того, щоб наш колектив змінив свою думку ».

За оцінками правоохоронців, участь у мітингу взяли близько 2 тисяч людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...