App Store Google Play

Викладачі й студенти агроуніверситету об'єдналися проти ліквідації вишу

01.07.2013 13:09
Викладачі й студенти агроуніверситету об'єдналися проти ліквідації вишу

Студенти й викладачі Дніпропетровського аграрного університету влаштували мітинг під стінами Дніпропетровської обдержадміністрації на знак протесту проти реорганізації вишу.

Підтримати педколектив та студенство у їх боротьбюі з чиновницьким свавіллям прийшли представники низки громадських організацій, колишні випускники вишу, журналісти. На акції були помічені нечисленні студенти з Митної академії, ліквідованої одночасно з ДДАУ.

"Ми сьогодні за рішенням вченої ради звернулися з позицій колективу викладачів та студентів до облдержадміністрації стосовно приєднання Дніпропетровського агроуніверситету до Дніпропетровського економічного університету. На сьогодні ситуація не визначена, я не знаю, що сказати, що буде далі. Позиція ОДА така, що є рішення МОН і воно є чинним. Настрій колективу - не підтримувати таку позицію: якщо ми потрібні Дніпропетровській області як аграрний університет, якщо потрібні аграріям області для того, щоб ми готували кадри, то ми і далі хочемо і будемо працювати", - сказав на мітингу ректор вишу Анатолій Кобець.

Як він підкреслив, якщо їх позицію не буде почуто й підтримано в Києві, студенти оголосять безстрокову акцію, яка полягатиме в тому, що університет буде пікетувати скрізь, де можна.

Губернатор до студентів та викладачів так і не вийшов. Слово взяв заступник губернатора Анатолій Крупський, який зазначив, що «студенти почуті».

«Я вважаю, що це питання потрібно вирішувати разом із заступником міністра освіти, який сьогодні прибув до Дніпропетровська, - зазначив він, - Тоді позиція Міністерства стане більш зрозумілою».

Заступник Дмитра Табачника Євген Суліма 1 липня прилетів до Дніпропетровська для обговорення питання про злиття вузів.

Разом з тим вже відомо, що дніпропетровська обласна влада не підтримала позицію студентів і викладачів аграрного вузу.

«Сьогодні мені повідомили, що губернатор підтримує рішення Міністерства освіти і Кабміну. Мені порадили вирішувати питання з колективом, - повідомив ректор аграрного університету. - Однак я не бачу підстав для того, щоб наш колектив змінив свою думку ».

За оцінками правоохоронців, участь у мітингу взяли близько 2 тисяч людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...