App Store Google Play

Удод оголосив конкурс макетів пам'ятного знаку «Дніпро - Чемпіон!»

01.07.2013 16:12
Удод оголосив конкурс макетів пам'ятного знаку «Дніпро - Чемпіон!»

1 липня у Дніпропетровській обласній раді відбулася нарада відносно встановлення у Дніпропетровську пам'ятного знака, присвяченого тридцятиріччю перемоги футбольної команди «Дніпро» в чемпіонаті СРСР з футболу.

Минулого тижня, в ході сесії Дніпропетровської міськради депутати підтримали ініціативу голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода і під пам'ятний знак вже виділено земельну ділянку на бульварі імені Кучеревського.

У ході наради створено конкурсну комісію, яка протягом двох тижнів прийматиме заявки на участь у конкурсі. Мета ініціативної групи - докласти максимум зусиль для того, щоб пам'ятний знак виявився справді кращим. При цьому величезна відповідальність покладена саме на художників, архітекторів, проектувальників та дизайнерів.

Коли всі макети будуть розглянуті журі визначить переможця. Учасники конкурсу, що зайняли перше, друге і третє місце отримають грошові премії. Призовий фонд для лауреатів становить: 3-е місце - 5000 гривень, 2-е місце - 7000 гривень, а переможець отримає 10000 гривень.

До участі у конкурсі на кращий проект пам'ятного знака «Дніпро - чемпіон!» Євген Удод запросив усіх бажаючих художників, дизайнерів та архітекторів, як професіоналів, так і любителів. Для цього їм потрібно з сьогоднішнього дня по 12 липня надати на розгляд конкурсної комісії свій оригінальний макет пам'ятного знака.

Основні вимоги до макету - він повинен відображувати основну ідею акції і відповідати технічним вимогам, які дозволять втілити його і встановити на бульварі Кучеревського.

Далі планується безпрецедентний захід: виставити фото десяти кращих макетів або їх зменшені копії на загальний огляд. І провести пряме голосування дніпропетровців за кращий макет.

Проміжним фіналом стане нагородження лауреатів та визначення кращого, остаточного вигляду пам'ятного знаку «Дніпро - Чемпіон!», який і буде виготовлений, а потім встановлений біля стадіону «Дніпро-Арена».

- Подати ідею пам'ятного знака - це можливість взяти участь у створенні історії міста. Стати її частиною! Впевнений, що завдяки нашим спільним зусиллям ми зможемо виправдати надії всіх жителів Дніпропетровщини, увічнити перемогу «Золотої команди», спонукаючи її на нові перемоги. Дніпро двічі був чемпіоном і буде ще не раз! - наголосив Євген Удод.

Ескізи макетів пам'ятного знаку можна надсилати за адресою:

[email protected]

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...