App Store Google Play

Після землетрусу Кривий Ріг ледь не здуло і засипало градом

01.07.2013 09:15
Після землетрусу Кривий Ріг ледь не здуло і засипало градом

Кривий Ріг засипало градом, окремі градини досягали розміру курячого яйця.

Після крижаної атаки дерева стоять голі, абсолютно без листя, а деякі навіть без кори, є й вирвані з корінням, у будинках - вибиті шибки, пробиті дахи, затоплені підвали, а рекламні щити на вулиці - повалені. Буревій, дощ і град пройшлися порівняно неширокою смугою, але натворили чимало лиха.

Містяни кажуть, що нині їхнє місто виглядає, як після бомбардування. Стихія вирувала приблизно годину, спочатку здійнявся вітер, а потім посипав град.

Люди розповідають, градини були завбільшки з куряче яйце. В тому, що це не перебільшення, можна було переконатися на власні очі, адже ще у неділю подекуди лежать кучугури з льоду, а деякі градини й досі розміром з волоський горіх, хоча температура повітря сягала понад 30 градусів.

Гігантським градом побило машини, що стояли на відкритих стоянках, чотири автомобілі розчавили дерева, які впали від вітру. Стихія знищила всю городину, а подекуди градом повбивало свійську птицю. Найбільше постраждали райони так званої старої забудови, де через пробиті дахи вода топила квартири, в одному з будинків поривів вітру не витримав і обвалився балкон.

А з торгових павільйонів ринку зірвало 100 квадратних метрів даху. Комунальники працюють відучора, проте кажуть, що роботи їм вистачить ще принаймні на тиждень. На щастя, минулося без жертв, щоправда від гілки дерева постраждала 73-річна жінка, яка під час негоди опинилася на вулиці. Із травмами її госпіталізували до однієї з міських лікарень.

Станом на 7:00 понеділка в п'яти районах міста залишаються без електропостачання 302 приватні житлові будинки й 59 будинків від 2 до 4 поверхів.

Олена УСЕНКО, ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...