App Store Google Play

Денис Дзензерський привітав дніпропетровську молодь концертом

01.07.2013 16:58
Денис Дзензерський привітав дніпропетровську молодь концертом

30 червня 2013 на Набережній Леніна відбулося святкування Дня молоді.

Народний депутат України Денис Дзензерський запросив гостей та мешканців міста на святковий концерт за участю молодіжних організацій та колективів, вокалістів, танцюристів, музикантів, майстрів бодіарту. Більше тисячі людей відвідали захід.

«Без освіченої молоді країна не може бути благополучною, тому в рамках наших останніх акцій ми намагаємося залучити до заходів якомога більшу кількість молодих людей для того, аби стимулювати їх займатися самоосвітою - більше читати, більше вчитися і, відповідно, більше знати. Безумовно, для молодих людей, що вступають у доросле життя, це вкрай важливо. Сьогоднішній концерт - це прекрасна можливість для молодих виконавців заявити про себе з великої сцени», - зазначив народний депутат України Денис Дзензерський.

Святковий концерт проходив під гаслом «Освічена молодь - успішна країна»: на сцені виступили кращі колективи міста, аматори, які подають надії та гості столиці. Волонтери та лідери громадських рухів отримали нагороди за плідну діяльність у реалізації соціально-значущих проектів.

За поточний рік спільними зусиллями хлопці виконали велику роботу: допомогли учням і випускникам шкіл в організації останнього дзвінка, в тому числі в школі для дітей з обмеженими можливостями, взяли участь у підготовці зустрічі школярів і онкохворих дітей з українським письменником, надали допомогу в привітанні ветеранів та учасників ВВВ з Днем Перемоги.

Гостей вечора в рамках святкування Дня молоді очікувала яскрава насичена програма: конкурси, вікторини і, звичайно, подарунки - кульки, магніти, сувенірна продукція. Всі бажаючі мали можливість сфотографуватися з улюбленими персонажами кінострічок.

«Сьогодні дійсно чудовий день, і однозначно можна сказати, що такі заходи дуже потрібні. Молодим людям потрібно присвячувати свята, тоді вони і гори звернуть, і Москву за день побудують. Всім молодим людям хочу побажати оптимізму, посмішок, щастя, любові і найголовніше бути щирими», - сказала мешканка Дніпропетровська Катерина Скворцова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...