App Store Google Play

Депутат з Нікополя побив жінку

30.06.2013 15:41
Депутат з Нікополя побив жінку

Депутат Нікопольської міськради з "друзями" жорстоко побив жінку. На її обличчі були численні травми а ключем їй розірвали щоку. Про це повідомляє ТСН.

У побитті жінка звинувачує депутата міськради Нікополя, регіоналша Сернія Марченка.

Останній входить, за даними ЗМІ, до ТОП25 впливових нікопольчан і є власником Нікопольского заводу електрозварних труб та розважального закладу  «Еліт-Клуб». В публікаціях ЗМІ неодноразово йшлося про складний характер, зверхність та агресивність депутата.

Сам народний обранець стверджує, що нікого не бив і заява жінки - це провокація.

"Він ударив мене кулаком прямо в лоб, а потім другий, у нього з собою був такий загнутий ключ, він порвав мені щоку", - розповіла потерпіла Олена Холоденко. Про те, що її лупцював народний обранець жінка дізналася випадково. На сайті міськради вона знайшла фотографію кривдника - місцевого депутата та бізнесмена.

До речі, таку наполегливість депутат проявив для того, щоб знайти сина потерпілої.

"Вони вдерлися, перелізли через паркан, я в душі була. А вони мене ось так за горло та до стінки притисли", - розповіла Олена про напад обранця.

Але депутат Сергій Марченко стверджує, що нікого не бив. Він переконаний, що це провокація, яка має відвернути увагу від того, що син побитої обікрав його.

"Мене обікрали на 156 тисяч. Кабелі вирізали, трансформатори", - переконує Марченко та додає, що в нього є докази - відеозаписи на яких видно, що син потерпілої зі своїми друзями краде його власність.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...