App Store Google Play

Улюблениця Вілкула отримала 3,5 млн на марафет біля монументу "Перемога"

27.06.2013 10:21
Улюблениця Вілкула отримала 3,5 млн на марафет біля монументу "Перемога"

Управління капітального будівництва Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області 14 червня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Крост» на реконструкцію скверу монумента «Перемога» за 3,45 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця наступного року тут мають демонтувати стелу і пам'ятник «Воїнам-інтернаціоналістам», викласти майданчик фігурною плиткою, сходи - гранітом, засіяти газони, розбити квітник, поставити лавки й урни, влаштувати освітлення, зібрати назад стелу і пам'ятник.

Засновниками ТОВ «Крост» є Ольга та Ігор Бабенко. Останній також є бізнес-партнером по ТОВ «АМВ Інтертрейд» Євгена Якуненка, депутата Дзержинської районної райради від Партії Регіонів, раніше також замголови цієї ради. Монумент «Перемога» знаходиться у Дзержинському районі.

Окрім того Ольга Бабенко є співвласницею фірми зі схожою назвою - ТОВ «СК Крост» - разом зі Світланою Боровською. Остання також є бізнес-партнером по фірмі «Дор» Валентини Темник - дружини Геннадія Темника, міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, котрого називають близьким другом колишнього губернатора Дніпропетровщини та нинішнього віце-прем'єра Олександра Вілкула, вихідця з групи Ріната Ахметова. Батько віце-прем'єра Юрій Вілкул є мером Кривого Рогу.

Єдиним конкурентом фірми на цьому тендері було ТОВ «Аква», співзасновниками котрого є Артем та Анатолій Бабенко, а також Михайло Шапіро.

За даними «ВДЗ», фірми «Крост» і «СК Крост» почали вигравати тендери в 2011 р., після обрання Юрія Вілкула мером Кривого Рогу. За цей час перша фірма отримала замовлень на 42,59 млн грн., друга лише одне на 0,87 млн грн. У тому числі фірма «Крост» отримала з міського бюджету Кривого Рогу 3,76 млн грн. на будівництво павільйону «Квітковий годинник», який презентували у якості подарунку місту від компанії «Метінвест» Ахметова.

Також дочірнє підприємство фірми «СК Крост» - ТОВ «Криворіжметробуд» - наприкінці березня виграло тендер на другу чергу ліквідації наслідків підтоплення швидкісного трамвая за 35,64 млн грн.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...