App Store Google Play

Новомосковські «регіонали» змушують школярів ходити «на відро»

27.06.2013 09:51
Новомосковські «регіонали» змушують школярів ходити «на відро»

26 червня на сесії Новомосковської міської ради депутати від Партії регіонів не підтримали соціально-економічні програми та зміни до бюджету міста, заблокувавши актуальні потреби освіти, медицини та інші соціальні питання.

Про це стало відомо на черговій сесії.

 Середня загальноосвітня школа № 11 ризикує залишитись без туалетів для початкових класів.

«Туалети, побудовані 1975 року не працюють. Зараз першокласники-шестирічки, щоб потрапити до  туалету, мають пройти через третій поверх в іншу будівлю. Нам довелось у підвалі поставити відра та виварки, що діти могли туди добігти, а потім «технічки» їх виносять. Якщо нам будуть виділені ці гроші (на ремонт туалетів - прим.), я обіцяю: жодна копійка не пропаде», - сказала директор колегіуму № 11 Тетяна Третьякова

Також не будуть виділені кошти на підготовку шкіл до наступного навчального року, до опалювального сезону та на ремонтні роботи.

Крім цього, кошти не будуть виділені на безкоштовні ліки для пільгових категорій громадян, на бензин для автомобілів амбулаторій, на навчання сімейних лікарів тощо.

«У нас зараз абсолютно відсутні кошти для забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів безоплатними медикаментами, які передбачені державою. Я обіцяв, що сьогодні пройде сесія, рішення будуть прийняті і ліки будуть. Підтримайте, будь ласка, ці бюджетні питання», - звертався до депутатів головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Леонід Гінкота.

Міський голова Сергій Мороз закликав депутатів не зривати виконання соціально-економічних програм та прийняти відповідні рішення, а також відповідально виконувати доручення Президента України та рішення Кабінету міністрів України.

Народний депутат Микола Солошенко, який був присутній на сесії, вказав на готовність проголосувати всі рішення, крім виділення коштів на потреби управління освіти.

Заступник мера з соціально-економічних питань Ірина Калюжна наголосила на зловмисному умислі деяких депутатів, розробленому за допомоги народного депутата.

«Це сценарій, і його розігруєте ви, Микола Павлович (Солошенко - прим.). Ваш помічник Коцюра прийшов на комісію і не дав управлінню освіти навіть доповісти свої питання. Він сказав, що на раді партії прийнято рішення не підтримувати питання освіти», - вказала вона.

Нагадаємо, новомосковські середні навчальні заклади входять в п'ятірку кращих у Дніпропетровській області.

Також відомо, що у Дніпропетровську дівчинка-другокласниця упісялась біля дошки. Її класний керівник звільнилась за власним бажанням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...