App Store Google Play

Громадські активісти агітували проти корупційного рабства

27.06.2013 10:16
Громадські активісти агітували проти корупційного рабства
Корупційне рабство - реалія сучасної України. Кожен громадянин нашої держави справно сплачує податки. Ці кошти мають йти на наше житло, здоров'я, освіту, дороги... Проте гроші платників податків осідають у кишенях чиновників та політиків. Аби змінити цю плачевну ситуацію громадські активісти провели 26 червня акцію «Ні корупційному рабству!».

Члени громадських організацій, які входять у коаліцію «За відкритість використання публічних коштів», вийшли сьогодні до приймалень народних депутатів та штабів партій, що присутні у ВРУ, із вимогою прийняти законопроект №2012а та подолати корупцію в Україні.

«Українці знаходяться у корупційному рабстві! Чому? Тому що інформація про те, як витрачаються наші гроші, є закритою. Що з цим робити? Відкрити інформацію про витрачання наших податків! Ніхто краще за нас не знає як та на що витрачати наші гроші! У нас є право знати, як це відбувається!», - заявляли сьогодні активісти під приймальнями партій.

За їхніми словами, громадські організації, які входять у коаліцію «За відкритість використання публічних коштів», а також члени парламентських фракцій ВО Батьківщина, УДАР, ВО Свобода та КПУ підготували законопроект 2012а «Про відкритість використання публічних коштів». Цей законопроект передбачає, що уся інформація про витрачання бюджетних коштів та коштів підприємств у власності держави або громад буде доступною в Інтернеті кожному українцеві.

Також члени коаліції «За відкритість використання публічних коштів» роздавали інформаційні листівки, де йшлося як саме чиновники «дерибанять» бюджетні кошти.

Громадські активісти сподіваються, що їхні дії вплинуть на народних обранців і останні проголосують за законопроект 2012а.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...