App Store Google Play

В бюджеті вперше за 3 роки знайшлися 25 мільйонів на боротьбу із зсувами

26.06.2013 14:35
В бюджеті вперше за 3 роки знайшлися 25 мільйонів на боротьбу із зсувами

Департамент комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міськради 14 червня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «ТБС і К» на протизсувні заходи на лівому схилі Діївської балки. Вартість договору склала 24,97 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Боротися із зсувами будуть в районі вулиці Комісарівська та Чорноземна. Деталі та обсяги робіт невідомі, оскільки розміщена на «ВДЗ» документація не містить техзавдання. Завершити роботи повинні до кінця 2015 р.

Дніпропетровську фірму «ТБС і К» заснували Інна Свириденко, Геннадій Третяк та Оксана Бережна. У 2008 р. фірма також отримувала підряд на ліквідацію наслідків зсуву в районі вул. Куп'янської за 6,24 млн грн.

Дніпропетровськ вважається одним з найбільш зсувонебезпечних міст, оскільки побудований на пагорбах, має велику кількість балок і ярів. Потенційно небезпечних місць по Дніпропетровську нараховують понад 140. Виникнення зсувів частково пояснюють неконтрольованою забудовою та засипкою балок, у тому числі перетворенням їх у стихійні сміттєзвалища, а частково - підтопленням ґрунтів через несправні та зношені міські мережі. Найвідоміший випадок - зсув на житловому масиві Тополь у 1997 р., коли під землю пішли 9-поверховий будинок, школа і два дитсадки. Останній масштабний зсув стався у 2011 р., тоді на вул. Войцеховича було зруйновано підземний водогін, гаражі та меблевий склад. Щодо Діївської балки, то місцевий зсув ставить під загрозу приватні будинки, дачі і частину залізничного полотна в районі вулиці Комісарівської.

За минулорічними підрахунками дніпропетровських комунальників, для того щоб вирішити проблему зсувів, необхідно упродовж п'яти років вкласти близько 300 млн грн., тобто по 50-60 млн грн. щороку.

Разом з тим, згідно з даними «ВДЗ», кошти тендер на протизсувні роботи у Дніпропетровську проводять уперше за останні три з половиною роки.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...