App Store Google Play

У Дніпрі родина загиблої звинувачує міліцію у фальсифікації справи

26.06.2013 14:56
У Дніпрі родина загиблої звинувачує міліцію у фальсифікації справи

Завдяки втручанню журналістів міліція Дніпропетровська може опинитися в центрі скандалу. На початку червня знайшли тіло молодої жінки - загорнуте в килим, зв'язане дротом, із зашморгом на шиї. Родичі загиблої впевнені - це навмисне вбивство. А ось правоохоронці так не вважають. Мовляв, смерть настала через передозування наркотиками.

Вже більше двох тижнів півторарічна Христина заглядає у вікна та дослухається до вхідних дверей. Маленька чекає на маму, яка вже ніколи не прийде. Ледь стримуючи сльози, бабця дівчинки згадує: життя її 23-річної доньки не завжди було безхмарним.

Вікторія Васильченко, мати загиблої:

- Употребляла наркотики, не так часто, но были такие случаи. Вот. Потом стала на правильный путь. Она была в центре для наркозависимых людей, то бишь она вылечилась, родила ребёнка.

Того вечора в Оксани майже розрядився телефон. Та повертаючись з роботи, вона встигла подзвонити матері. Сказала - невдовзі буде, тільки зайде до крамниці. Ані вночі, ані вранці молода жінка не з'явилася. Її понівечене тіло, загорнуте в килим і зв'язане дротом, виявили за три дні. Несподівано швидко оперативники відшукали того, хто позбувся трупа. Ним виявився неодноразово засуджений наркоман. В історію, яку розповів колишній, міліція повірила одразу.

Олександр Клешня, заступник керівника Бабушкінського РВ міліції м. Дніпропетровська:

- Она пришла к нему в гости, где употребила наркотическое средство. После чего ей стало плохо и она потеряла сознание и умерла, собственно говоря. Два дня она пролежала у него дома, он боялся, после чего завернул её в ковёр и вынес недалеко от своего дома.

Мати загиблої цьому не йме віри. Каже: сліди на тілі доньки доводять - її жорстоко вбивали.

Вікторія Васильченко, мати загиблої:

- Побои были, удушье было, как я понимаю. Потому что шея была сине-фиолетовая. Щека и на спине от рёбер до поясницы были..., это не были не трупные пятна, как милиция говорит - это были побои.

Олександр Клешня, заступник керівника Бабушкінського РВ міліції м. Дніпропетровська:

- Следов насилия не было. Причина смерти - отравление веществом. Следствие склоняется к версии, что это была передозировка наркотиками. Версия убийства также рассматривается, но она не считается перспективной.

У родичів загиблої до правоохоронців чимало запитань. Якщо це передозування, куди поділися мобільний та ювелірні прикраси? Чому жіночу сумку знайшли порізаною в іншій частині міста? І нарешті, для чого з телефона матері оперативники стерли інформацію про останній дзвінок ще живої Оксани?

Іван Сень, дідусь загиблої:

- Внучка умерла не от передозировки, просто от убийства. Милиция этим не хочет заниматься.

Вікторія Васильченко, мати загиблої:

- Я обращаюсь к Генеральному прокурору Украины, к Министру внутренних дел. Я Вас очень прошу, пожалуйста, обратите внимание на работу нашей милиции Днепропетровска. Они ничего не делают. Они из умышленного убийства делают передозировку. Эти люди, которые убили, они лишили меня дочери, а ребёнка матери лишили. Я надеюсь на Вашу помощь.

ntn.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...