App Store Google Play

Фінінспектори не дрімають: купуєш без тендерів – суши сухарі

26.06.2013 07:41
Фінінспектори не дрімають: купуєш без тендерів – суши сухарі

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності в обласному комунальному закладі «База спеціального медичного постачання» виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 1,4 млн грн.

Зокрема, під час перевірки дотримання законодавства щодо закупівлі легкових автомобілів за період з лютого 2011 по лютий 2013 інспектори встановили, що 360 легкових автомобілів медзакладу не укомплектовані спеціальним санітарним медичним обладнанням на суму понад 1,2 млн. грн. А саме: у 170 автомобілях відсутні медичні ящики-укладки, 140 - не містять контейнерів для медикаментів, 129 машин не укомплектовані сумками лікаря, у 51 автомобілі відсутні медичні полиці.

Постачальником медичного обладнання було ТОВ «Техкомплект», яке не виконало умов тендерної документації. Була виявлена невідповідність медико-технічних вимог документації конкурсних торгів на закупку автомобілів типу ВАЗ - 21214 «Нива» ТК-Y-2121 МД та GEELY CK-2 ТК- GL-СК МД фактичній комплектації цих транспортних засобів, що є порушенням вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Крім того, у жовтні 2012 року встановлена оплата медичного устаткування, яке на момент ревізії було відсутнє. Так, ТОВ «Альянс Фарм» не надало своєчасно закладу медичного устаткування на суму 236 тис. грн, що є порушенням законодавства України у сфері попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти. Вказане порушення під час ревізії усунуто в повному обсязі шляхом поставки товару.

Серед інших порушень: зайве використання коштів на оплату праці, зайва сплата внесків до державних цільових фондів, завищення вартості виконаних підрядником ремонтних робіт через завищення їх обсягів, понаднормове та безпідставне списання бензину та будівельних матеріалів тощо.

За результатами перевірки відносно 7 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи області, матеріали передано до УБЕЗ УМВС в Дніпропетровській області. На цей час відкрито кримінальне провадження.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...