App Store Google Play

Шилова – Ахметову: Захистіть «Кривбас», бо Вілкул неспроможний!

25.06.2013 14:51
Шилова – Ахметову: Захистіть «Кривбас», бо Вілкул неспроможний!
Депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова виступила із зверненням до президента ФК "Шахтар" Ріната Ахметова з проханням врятувати від банкрутства криворізький "Кривбас".

«Сьогодні на сесії обласної ради я за дорученням ініціативної групи "Рух за порятунок ФК "Кривбас" звернулася до Олександра Вілкула з проханням втрутитися в ситуацію з банкрутством клубу», - йдеться у заяві дніпропетровської активістки Радикальної парті Олега Ляшка.

26 числа запланований марш фанатів ФК "Кривбас" і небайдужих мешканців Кривого Рогу на підтримку рідної команди. Люди прийдуть під стіни Криворізької міськради, де передадуть Вілкулу-старшому своє звернення. На марш планується приїзд футбольних фанів з інших міст країни.

«Нажаль, Вілкул-молодший звинуватив мене в тому, що я хочу за рахунок футбольного клубу закрити всі дитсадки в Кривому Розі. Абсурдність цієї заяви віце-прем'єра можна пояснити одним: він не хоче сваритися з олігархом Коломойським, який пообіцяв за свої гроші побудувати баскетбольну арену в Дніпропетровську. Що головніше, "Євробаскет" у Дніпрі або "Кривбас" у Кривому Розі? За логікою олігархів, "Кривбас" повинен померти. Але проти цього Кривий Ріг і вся Дніпропетровська область» - пояснює депутатка свій вчинок.

За її словами, розуміючи, що Вілкул не в змозі врятувати клуб, вона звернулася до найбагатшої людині України з відкритим листом такого змісту:

Шановний Рінат Леонідович!

До мене як депутату Дніпропетровської обласної ради звернулися жителі Кривого Рогу, стурбовані банкрутством (а я б сказала - смертю) свого улюбленого футбольного клубу "Кривбас".

Завдяки заплутаним судовим рішенням, фінансовим схемам, абсолютна байдужість місцевої влади, місто-трудівник може позбутися своєї футбольної легенди.

Рінат Леонідович! Саме Ви володієте всією економічною міццю Кривого Рогу. Саме Ваші підприємства дають робочі місця величезній кількості людей. У цей момент Ви повинні прийти їм на допомогу. Це доведе, що Ви здатні не тільки заробляти на працю інших людей, а й думати про цих людей.

Прошу Вас зібрати Ваших кращих топ-менеджерів і виробити стратегію порятунку клубу. Я впевнена, це рішення в недалекому майбутньому принесе Вам не тільки повагу криворіжців, а й прибуток, коли "Кривбас" заграє на повну.

З повагою,
Вікторія Шилова, яка виросла в родині футбольного фана


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...