App Store Google Play

На Дніпропетровщині стався землетрус

24.06.2013 11:01
На Дніпропетровщині стався землетрус
В ніч на 24 червня у Кривому Розі стався землетрус силою 4 бали. Про це повідомив керівник Центру пропаганди Головного Управління держслужби МНС у Дніпропетровській області Дмитро Удовиченко.

За його словами, першими про підземні поштовхи телефоном повідомили аварійні служби міста жителі Довгінцевського району Кривого Рогу.

За словами Удовиченка, підземні поштовхи підтверджені відділом сейсмології Інституту геофізики НАН України та Національним Космічним агентством України.

Наразі жертв та руйнування будівель і комунікацій немає. У Кривому Розі створено оперативний штаб з виявлення наслідків підземних поштовхів.

За інформацією свідків поштовхів у Довгінцевському районі, вони відчули один сильний поштовх. Люди, які перебували в цей час на роботі в нічну зміну могли втриматися на місцях, але їх сильно гойднуло в бік.

Як повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій, за інформацією найближчих сейсмічних служб: відділу сейсмології інституту геофізики Академії наук України (м. Сімферополь, АР Крим) та Державного космічного агентства Головного центру спеціального контролю (смт Городок, Київська область) зафіксовано сейсмічну активність силою від 4 до 5 балів за шкалою «Ріхтера».

Землетрус не перевищив фонової сейсмічності міста.
Підрозділами ДСНС України проведено об'їзд міста. Не зафіксовано створення потенційної загрози об'єктам економіки та життєдіяльності або їх функціонуванню.

Головним управлінням ДСНС у Дніпропетровській області спільно із інститутом геофізики Академії наук України та Державним космічним агентством Головного центру спеціального контролю встановлюється точна інформація щодо глибини поштовху та епіцентру сейсмічної активності.

За попередніми висновками фахівців, життю та здоров'ю громадян нічого не загрожує

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...