App Store Google Play

Через «забудькуватих» депутаів Григоришин 5 років економитиме на оренді

21.06.2013 11:18
Через «забудькуватих» депутаів Григоришин 5 років економитиме на оренді

Дочірнє підприємство «Укррічфлоту» «Дніпропетровський річковий порт» наступні п'ять років платитиме оренду за 4 га на площі Десантників, 5 у Дніпропетровську, за цінами 2006 року.

13 червня 2013 року Дніпропетровський апеляційний суд виніс постанову, якою відхилив апеляційну скаргу Дніпропетровської міської ради на лютневе рішення господарського суду Дніпропетровської області. Згідно з рішенням апеляційної інстанції, місто зобов'язане продовжити договір оренди з «Дніпропетровським річковим портом» ще на пять років.

Як йдеться у матеріалах справи, «Дніпропетровський річковий порт» 14 грудня 2006 року уклав із міськрадою договір оренди 4,29 га землі на площі Десантників, 5 терміном на п'ять років.

У січні 2012-го,за місяць до завершення договору оренди, підприємство надіслало лист в Дніпропетровську міську раду з проханням продовжити договір. При цьому підприємство запропонувати збільшити термін оренди з п'яти до десяти років. Решту умов договору, включаючи ціну, ДП «Дніпропетровський річковий порт» залишило без змін.

Відповідно до законодавства, якщо після завершення договору орендодавець не надішле листа-повідомлення про заперечення поновлення договору, а орендар продовжує користуватись земельною ділянкою, то договір подовжується автоматично.

Дніпропетровська міська рада не надіслала в цей термін ДП «Дніпропетровський річковий порт» жодного листа з запереченням чи коригуванням умов договору.

У результаті, за мовчазної згоди Дніпропетровської міської ради, АСК «Укррічфлот» користуватиметься ділянкою аж до 2017 року. При цьому сплачуватиме в міську казну орендну плату встановлену шість років тому.

Пропозицію про подовження терміну оренди до 10 років суд відхилив, оскільки це змінювало умови договору.

З серпня 2007 року АСК «Укррічфлот» входить до Групи компаній «Енергетичний стандарт» російського підприємця Костянтина Григоришина.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...