App Store Google Play

Влада Дніпропетровщини зупинить підприємства і транспорт «чтобы помнили»

19.06.2013 13:27
Влада Дніпропетровщини зупинить підприємства і транспорт «чтобы помнили»

Маразм міцнішає, і чим більшими стають борги бюджету, тим на більш безглузді цілі цей бюджет витрачається. За 68 років по закінченні Другої світової війни окупаційна влада України вирішила святкувати не лише її закінчення у вигляді Дня Пабєди, а й усі проміжні дати, зокрема 22 червня.

Проти логіки свято назвали не День Поражения, а Днем Скорботи - вочевидь, аби ще більше образити всій європейців, і українців зокрема, які поминають загиблих у Другій світовій 8 травня.

На Дніпропетровщині до Дня Скорботи у всіх містах та районах пройдуть пам'ятні заходи. Вони розпочнуться з громадської акції «Запали свічку пам'яті». У кожному місті та районі о 4 годині ранку біля пам'ятників жертвам фашизму, меморіалів жертвам війни будуть запалені свічки пам'яті. Зокрема, у Дніпропетровську біля Монументу Вічної Слави у пам'ять про загиблих у роки Великої Вітчизняної війни учасники громадської акції запаленими свічками викладуть на майданчику слово «ПОМНИМ!» та трагічну дату «1941», під звуки метронома вшанують пам'ять жертв війни хвилиною мовчання. За завданням керівника області до пам'ятників, де проходитиме акція «Запали свічку пам'яті» буде організовано підвезення бажаючих взяти участь у цій акції.

Також у всіх містах та районах області відбудуться покладання квітів до монументів та пам'ятників Великої Вітчизняної війни. А о 10-00 22 червня Дніпропетровщина приєднається до Всеукраїнської акції «Хвилина мовчання». У цей час на знак вшанування пам'яті про загиблих у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років буде зупинена робота на підприємствах, в установах та організаціях (крім тих, де встановлено безперервний режим роботи), рух громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.

Напередодні відзначення Дня Скорботи для школярів проходять тематичні екскурсії в музеях. У літніх таборах організований показ кінофільмів про війну та зустрічі з ветеранами. Крім того школярі та молодь візьмуть участь у акціях "Доброго ранку, ветеране!", "Ветеран живе поруч" та "Обеліск". У територіальних центрах Дніпропетровської області пройдуть вечори пам'яті.

Нагадаємо, 9 травня влада області уже відзначилася безпрецедентним феєричним шоу «Бессметний полк» вартістю в кілька мільйонів гривень, коли в якості своїх предків зігнані за списками бюджетники міста несли в руках портрети Брежнєва, Жукова і Ворошилова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...