App Store Google Play

Парк ракет для Удода за бюджетні 12 млн. побудує депутат-"регіонал"

18.06.2013 11:05
Парк ракет для Удода за бюджетні 12 млн. побудує депутат-"регіонал"
КУ «Адміністративне управління Дніпропетровської облради» 10 червня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Альк» на будівництво виставкового комплексу «Парк ракет» за 11,99 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Парк будуватимуть у центрі Дніпропетровська по проспекту Кірова, 2 - неподалік від обласної ради. Виставковий комплекс спроектовано як багаторівневу одноповерхову будівлю з атріумом та демонстраційною залою, котру обладнають системою «інформаційно-емоційного впливу» - мультимедійними екранами, звуковою та освітлювальною апаратурою для демонстрації історії виготовлення, запуску та польоту ракет. Окрім того на майданчику перед будівлею з боку проспекту Пушкіна встановлять макети бойових ракет у натуральну величину.

Будівництво виставкового комплексу фінансують з місцевих бюджетів, завершити усі роботи мають до кінця жовтня цього року.

Парк ракет планують відкрити восени цього року. Тут виставлять космічну та бойову техніку часів «холодної війни», котру свого часу виготовляли на місцевих засекречених заводах. Силами заводу «Південмаш» і конструкторському бюро «Південне», які розробляють і виготовляють космічну техніку, у Дніпропетровську зібрана одна з найбільших у Європі колекцій космічних конструкцій.

Фірму «Альк» заснували у грудні 2010 р. Тетяна Коротенько та Євгеній Косой, депутат Дніпропетровської міської ради попереднього скликання (Партія регіонів). Згідно з даними «ВДЗ», поки що ця компанія жодного іншого тендеру не вигравала.

Єдиним допущеним до участі у тендері конкурентом фірми було ПП «БМК «Будсервіс-2000» Володимира Полтавця зі статутним фондом 500 грн. Минулого року ця фірма виграла тендер на реконструкцію Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні за 71,71 млн грн.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...