App Store Google Play

Прокурори на колегії дивились кіно

14.06.2013 16:28
Прокурори на колегії дивились кіно

Начальник відділу захисту прав і свобод дітей обласної прокуратури Олена Курінна показала документальний фільм про неблагополучні родини на розширеному засіданні колегії прокуратури області.

Чиновниця зробила висновок, що захист дітей, які перебувають у неблагополучних сім'ях є неналежним. За даними Курінної, таких дітей в області мешкає понад 3 тисячі.

Питаннями соціального захисту зазначених дітей повинні опікуватись 54 служби у справах дітей та 48 центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, в яких працюють 1308 осіб, в тому числі 756 фахівців з соціальної роботи.

Фактично на працівника зазначених установ припадає 1,5 неблагополучні сім`ї в області. «Водночас прокурорські перевірки свідчать, що супроводом охоплено ще не всі сім`ї, які перебувають у складних життєвих обставинах», - заявила Олена Курінна, додавши, що за кожним неналежним виконанням посадових обов'язків, несвоєчасним виявленням і обліком дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, стоїть реальна дитина з порушеними правами на належний рівень життя.

Зрештою, члени колегії дійшли висновку, що упродовж поточного року завдяки принциповій позиції прокурорів реально захищено права понад 10 тис. дітей.

На підтвердження  було наведено статистику: на користь дітей відшкодовано 4 млн. грн. аліментів, стипендій, соціальної допомоги тощо. За результатами проведених перевірок прокурорами зареєстровано 23 кримінальних провадження, з яких 3 з обвинувальним актом направлено до суду. Внесено 387 документів реагування, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 219 посадові особи, скасовано 8 актів. Судами задоволено 16 позовів та заяв,на загальну суму 96 тис. грн., прокурорами здійснено 221 вступ на захист прав дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...