App Store Google Play

Дніпроград допоміг водіям добитися розрахунку від єврейської громади

10.06.2013 16:17
Дніпроград допоміг водіям добитися розрахунку від єврейської громади

Приватні підприємці Костянтин Волков, Юрій Сушенцов та Дмитро Шикаловський повідомили, що їх конфлікт з єврейською громадою міста Дніпропетровська вичерпаний. Водії, які кілька років надавали послуги перевезень учнів єврейської середньої школи «Ор Авнер», повністю задоволені й не мають більше претензій до керівництва школи.

Нагадаємо, конфлікт виник наприкінці весни, коли керівник школи Зеліг Брез відмовився погасити заборгованість у майже 40 00 гривень, мотивуючи це тим, що контракт з перевізниками вже не діє.

Тоді водії звернулися з відкритим листом до головного рабина Дніпропетровської області Шмуеля Камінецького з проханням втрутитися в ситуацію і посприяти відновленню справедливості.

Як відзначають постраждалі, хоча лист було розіслано десяткам засобів масової інформації, громадських і політичних організацій, організацій, які мають відношення до єврейської громади, організацій належать членам опікунської ради єврейської громади, оприлюднити його наважилися лише одиниці. Серед небайдужих виявились газета «Лица», медіа-проект Елеонори Гройссман «Київ Єврейський» та Дніпроград.

«Питання почало вирішуватися лише після втручання преси та громадськості», - зазначає Дмиттро Шикаловський, - «Уявіть, Зеліг Брез - людина, яка ні за яких умов не хотіла вести жодних переговорів про повернення грошей, в той же день 6 червня, коли «Ліца» надрукували наше звернення, призначив зустріч на 13:00!» (Дніпроград розмістив лист водіїв 4 червня - прим. Т.Ж.)

«У процесі переговорів сума заборгованості перед нами була погашена в повному обсязі і принесені вибачення за непорозуміння з проханням не виносити «сміття з хати» і не вести активне спілкування на форумі. Але як ми можемо відмовити пресі, яка зіграла таку величезну роль, коли здавалося, що ми залишимося без зароблених грошей і найменшої надії їх отримати!» - зазначив Дніпрограду Дмитро Шикаловський.

Відзначимо, що в процесі переговорів спливли дуже цікаві факти і документи щодо нового перевізника і не зовсім чесних правил конкуренції, через які водіям, що багато років надавали транспортні послуги єврейській громаді, врешті-решт було відмовлено у продовженні контракту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...