App Store Google Play

Ахметова та Пінчука знову потягнуть до суду за "Криворіжсталь"?

07.06.2013 10:40
Ахметова та Пінчука знову потягнуть до суду за "Криворіжсталь"?

У компаніях Рината Ахметова і Віктора Пінчука не знають, чому Госпсуд Києва реанімував справу за позовом їх спільної компанії - ТОВ "ПФК" Інвестиційно-металургійний Союз "- що стосується першої приватизації комбінату в 2004 році.

Про це йдеться в повідомленні СКМ, пише Forbes.

"СКМ не відомі причини поновлення Господарським судом Києва судового слідства щодо позову консорціуму" Інвестиційно-металургійний Союз "(ІМС) до ФДМУ про визнання незаконним та скасування наказу ФДМУ від 15 лютого 2005 року. Представники СКМ ніяких заяв або клопотань до Господарського суду Києва не подавали і до суду не були ", - йдеться в повідомленні СКМ.

Схожу відповідь видання отримало і в компанії Пінчука.

"Ми не знаємо, чому саме зараз відновлено справу восьмирічної давності. З нашого боку ніяких ініціатив не робилося, також ми не брали участь у засіданні колегії 4 червня", - повідомила представник EastOne Наталія Вовк.

Як відомо, постановою Госпсуду Києва від 22 березня 2005 року було порушено провадження у справі, позовну заяву прийнято до розгляду, розгляд справи було призначено на 19 квітня 2005 року.

Потім постановою Госпсуду Києва від 19 квітня 2005 року провадження по справі було зупинено до вирішення по суті Господарським судом Києва справи.

28 листопада 2005 року постановою Госпсуду Києва справу за позовом ІМС до Кабміну (третя особа - "Криворіжсталь") було залишено без розгляду.

Розпорядженням голови Госпсуду Києва від 22 травня 2013 року справу передано на розгляд колегії з трьох суддів, які прийняли рішення про відновлення провадження у справі.

До повторного продажу на відкритому конкурсі комбінату компанії Mittal Steel Ахметов заявляв, що він вважає незаконним скасування рішення про продаж меткомбінату "Криворіжсталь" консорціуму ІМС, розраховуючи на перегляд цього рішення в європейських судах і повернення підприємства консорціуму.

Нагадаємо, корпорація Mittal Steel придбала 93,02% акцій ВАТ "Криворіжсталь" на відкритому конкурсі 24 жовтня 2005 року за 24,2 млрд гривень при стартовій ціні 10 млрд гривень, після чого меткомбінат був перейменований в "Mittal Steel Кривий Ріг", пізніше - в "ArcelorMittal Кривий Ріг".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...