App Store Google Play

"Спортсмени", які побили мирних жителів, відбулися штрафом

06.06.2013 14:32
"Спортсмени", які побили мирних жителів, відбулися штрафом

На Січеславщині бойовиків Партії регіонів, які скоїли напад на націоналістів 8 травня 2013 року, притягнуто до відповідальности за статтею 173 Кодексу про адміністративні правопорушення (КУпАП). Про це повідомив міністр внутрішніх справ, відповідаючи на депутатський запит народного депутата України від ВО "Свобода" Андрія Міщенка.

Стаття 173 КУпАП - Дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян, - тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, а в разі, якщо за обставинами справи, з урахуванням особи порушника, застосування цих заходів буде визнано недостатнім, - адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

Як повідомили у прес-службі політичної сили, "Свобода" розцінює таке покарання як неадекватне скоєному злочину. Таким чином, впевнені парітйці, МВС сприяє поширенню злочинности в країні та заохочує бандитів нападати на активних громадян.

Нагадаємо, що 8 травня 2013 року члени Дніпропетровської федерації дзюдо, очолюваної нардепом Іваном Ступаком, вчинили напад на активістів мирного маршу, приуроченого до Дня примирення та пам'яти.

"Спортсмени-бандити" демонстрували свої "професійні якості", нападаючи на націоналістів, кидаючи стільці та паркувальне приладдя в мирних жителів.

Міністр повідомив, що п'ятьох нападників опитали та відпустили, перед цим провівши "профілактичну бесіду". На двох складено протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 173 ("Дрібне хуліганство") КУпАП. Щоправда, кримінальне провадження за цим звинуваченням, яке відкрили одразу після інциденту, закрили "у зв'язку з відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України".

Між тим, націоналісти заявляють про готовність продовжувати боротьбу зі злочинцями, проводячи власні розслідування з метою встановити особи нападників, розголошуючи інформацію про них, а також борячись проти свавілля шляхом звернення до силових та судових органів влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...