App Store Google Play

Павелко вимагає прозорого використання «метро-кредиту» ЄБРР

06.06.2013 08:42
Павелко вимагає прозорого використання «метро-кредиту» ЄБРР
Використання кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку на будівництво Дніпропетровського метрополітену має бути максимально прозорим і відкритим. Таку думку висловив народний депутат України від фракції «Батьківщина» Андрій Павелко, підтримавши ратифікацію Кредитної угоди між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках Проекту «Завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську» (№ 0016 від 27.03.2012 р.). Цей проект закону був розглянутий сьогодні, 5 червня, під час пленарного засідання Верховної Ради.

За проект законопроекту проголосувало 320 народних депутатів.

«Немає сумнівів у тому, що Дніпропетровську метро необхідно. Це дозволить розвантажити центр міста від автотранспорту за рахунок перенаправлення потоку пасажирів і користування ними метро. Але при будівництві метрополітену за рахунок залучених кредитних коштів не повинно використовуватися будь-яких тіньових схем. Моя позиція - максимально відкрите будівництво метрополітену. Компанія, яка будуватиме метро, не повинна нічого ховати і приховувати», - сказав Андрій Павелко.

Андрій Павелко також застерігає міська влада Дніпропетровська, адже за умовами договору відшкодування витрат державного бюджету з обслуговування кредиту лягає на Дніпропетровську міську раду, і невиконання навіть по одному з пунктів договору загрожує припиненням будівництва метрополітену.

«На Дніпропетровська міськрада лягати велика відповідальність. Обов'язкова умова отримання кредиту - виділення необхідних коштів на проектні роботи. За нинішньої економічної ситуації в країні і урізаних бюджетах місцевих рад це великий ризик і ймовірність того, що кошти не будуть освоєні, такі приклади в Україні вже є. Думаю, жителів міста не порадує, якщо Дніпропетровськ буде без метро, але з боргами », - сказав Андрій Павелко.

Нагадаємо, згідно з законопроектом про ратифікацію кредитної угоди (Проект «Завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську») між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку, підписану 27 липня 2012 у м. Дніпропетровську Україні надається кредит у сумі € 152 млн. євро для завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську.

Згідно з умовами Кредитної угоди позичальником коштів кредиту ЄБРР є Україна, яка зобов'язується передати залучені кошти виконавцю проекту КП «Дніпропетровський метрополітен» для фінансування проекту «Завершення будівництва метрополітену у Дніпропетровську».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...