App Store Google Play

22% бажаючих вступити до вишу - випускники минулих років

06.06.2013 13:13
22% бажаючих вступити до вишу - випускники минулих років

На Дніпропетровщині на зовнішнє незалежне оцінювання записались 23 194 особи. Серед них майже 78% випускників та понад 22% випускників минулих років. Про це йшла мова під час наради присвяченої закінченню навчального року, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Крупський.

У департаменті освіти і науки облдержадміністрації створена приймальна громадян та регіональна гаряча лінія «Вступна кампанія 2013 року».

Адреса приймальні громадян - м. Дніпропетровськ, вул. Свердлова, 70, кім. 318, 3 поверх. Телефон регіональної гарячої лінії - (056) 770 82 42.

В 2013 році в ЗНО входить 11 предметів, серед яких хімія, українська мова та літератур, іноземна мова, російська мова, математика, географія, всесвітня історія, історія України, фізика, біологія та світова література.

Нагадаємо, що абітурієнти мають право подати документи до 5 вищих навчальних закладів та на 3 спеціальності в кожному з них. Виходить, максимум 15 спеціальностей.

Початок прийому документів.

Вступна кампанія 2013 року розпочинається 1 липня 2013 року.

Прийом документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах, закінчується 20 липня. Самі ж творчі конкурси проводяться у декілька сесій з 11 липня до 31 липня 2013 року включно.

Прийом документів від осіб, які мають складати вступні екзамени у вищих навчальних закладах, закінчується 20 липня. Вступні екзамени проводяться з 21 липня до 31 липня 2013 року включно.

Прийом документів від усіх інших абітурієнтів, які вступають до вузів на основі повної загальної середньої освіти та подають для вступу результати зовнішнього незалежного оцінювання, закінчується 31 липня.

Після того, як всі абітурієнти подали документи до ВНЗ області - приймальними комісіями навчальних закладів формуються рейтингові списки.

Рейтинговий список - це список всіх абітурієнтів, які подали документи до вищого навчального закладу, із зазначенням його конкурсного балу, наявність підстав для вступу поза конкурсом (за результатами співбесіди, наявність права на першочергове зарахування), рейтингового бала та рейтингового місця кожного абітурієнта.

Такий список формується у кожному з вузів та за кожною спеціальністю в такій послідовності:
- вступники, які мають право на зарахування поза конкурсом;
- вступники, рекомендовані до зарахування за результатами співбесіди;
- учасники міжнародних олімпіад;
- вступники, які зараховуються за конкурсом.

У межах кожної категорії вступників рейтинговий список впорядковується за конкурсним балом від більшого до меншого та з урахуванням права на першочергове зарахування при однаковому конкурсному балі в порядку додержання підстав для його набуття.

Перший рейтинговий список, із зазначенням осіб рекомендованих для зарахування до вузу на бюджетну форму навчання, буде оприлюднено 1 серпня («перша хвиля») не пізніше 12 години. Після цього у абітурієнтів буде 4 дні (до 5-го серпня) для того щоб подати оригінали документів до того вузу де вони рекомендовані до зарахування.

5 серпня рейтингові списки мають оновитися («друга хвиля»), з них будуть виключені особи, які не подали, в період з 1 по 5 серпня, оригінали документів до вузу. У результаті їх місця займуть абітурієнти, які знаходились нижче у списку та сформується другий рейтинговий список з усіх спеціальностей в усіх вузах. Ті абітурієнти, які з'явились у другому рейтинговому списку, матимуть три дні (5, 6 та 7 серпня) для того, щоб подати оригінали документів до вузу.

8 серпня, всі вузи втретє оприлюднять рейтингові списки («третя хвиля»), знову виключивши з нього абітурієнтів, які не подали оригінали своїх документів протягом трьох днів. У результаті до нового рейтингового списку знову мають увійти абітурієнти, які знаходились нижче за списком. Якщо такі абітурієнти з'являться у списку, у них також буде 3 дні (8,9 та 10 серпня) для того щоби подати оригінали документів.

11 серпня вузи мають видати накази про зарахування абітурієнтів на бюджет.

Після того як відбудеться зарахування на бюджетну форму навчання, тобто починаючи з 11 серпня, розпочнеться зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання, яке триватиме до 25 серпня 2013 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...