App Store Google Play

ВР ратифікувала угоду з ЄБРР щодо добудови метрополітену у Дніпрі

05.06.2013 13:21
ВР ратифікувала угоду з ЄБРР щодо добудови метрополітену у Дніпрі

Сьогодні Верховна Рада України ратифікувала Кредитну угоду між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках Проекту «Завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську» (№ 0016 від 27.03.2012 р.).

Українські парламентарії практично одностайно проголосували за проект законопроекту.

Тижнем раніше міська рада Дніпропетровська надала згоду на прийняття у комунальну власність територіальної громади 100% акцій ПАТ «Дніпрометробуд», які належать державі.

Майже рік тому, в липні, ЄБРР підписав з Дніпропетровськом угоду, за якою банк надасть Україні кредит у сумі 152 млн.євро для завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську.

Витрати з обслуговування кредиту будуть компенсовані державі Дніпропетровською міською радою. Погашення ж кредиту Україні здійснюватиметься 22 рівними піврічними внесками, починаючи з 2016 року.

Прийнятим рішення нардепи задоволені. Зокрема -нардепи, які представляють Дніпропетровськ.

Минулого тижня, коментуючи рішення міської ради, народний депутат Андрій Павелко привітав цю ініціативу, зауваживши, що важливою є прозорість фінансування проекту завершення будівництва метрополітена, як соціально-значимого об'єкта.

Підтримує райдужні для дніпропетровського довгобуду перспективи ще один представник Дніпропетровська у ВР - Денис Дзендзерський.

«Я як справжній патріот міста підтримую даний законопроект. Новим станціям метро в Дніпропетровську бути. Їх поява значною мірою допоможе вирішити транспортні проблеми міста, розвантажить центральні вулиці, розширить транспортну інфраструктуру, що позитивним чином відіб'ється на екології промислового центру», - прокоментував він ратифікування Угоди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...