App Store Google Play

Мер-регіонал загрався в корупцію і був вигнаний депутатами

05.06.2013 21:03
Мер-регіонал загрався в корупцію і був вигнаний депутатами
Сьогодні, 5 червня 2013 року справжній холодний дощ впав на голову Марганецького міського голови Олега Бідняка. Міські депутати, більшість з яких представляє, як і він, Партію регіонів, в ході сесії прийняли рішення достроково усунути його від виконання обов'язків, мотивуючи це тим, що Бідняк своїми діями порушує закони України, права і свободи громадян, і не забезпечує здійснення наданих йому повноважень.

Рішення про недовіру міському голові було прийнято шляхом таємного голосування після зміни Бідняка, як головуючого на сесії, і передачі його повноважень секретарю міської ради Білому О.Я. Підставою для висловлення недовіри міському голові стали численні порушення при проведенні тендеру щодо пасажирських перевезень, розкрадання бюджетних коштів через комунальне підприємство та доведення його до банкрутства.

В підготовці та  роботі сесії Марганецької міської ради активну участь приймав депутат від ВО «Свобода» Михайло Передрієнко та депутати від «Фронту Змін».

З 27 депутатів, що взяли участь у голосуванні, 24 висловили недовіру градоначальнику. При цьому разом з регіоналами рішення підтримали й представники опозиційних партій.

Бідняку закидають повний розвал житлово-комунальної сфери міста Марганця, доведення комунальних підприємств до кризового економічного стану, відсутність контролю з боку міського голови за якістю виконання посадовими особами виконавчих органів своїх обов'язків, сприяння суб'єктам господарювання в незаконному користуванні міськими земельними ділянками, не доведення до відома депутатів документів прокурорського реагування, розгляд яких передбачається на засіданнях міської ради, відсутність дій міського голови з виявлення фактів та запобігання прийняття виконкомом міської ради незаконних рішень, порушення процедур проведення тендерів, та інше.

Крім того, депутати звинувачують Олега Бідняка в корупції і здійсненні тиску на неугодних за допомогою використання службового становища.

Оскільки більшість депутатів Марганецької міської ради є члени Партії регіонів, відразу після закінчення сесії всі депутати провладної більшості негайно були скликані в малу залу засідань, де по відношенню до них здійснюється тиск керівництвом обласної організації та заступником губернатора Дніпропетровської області, які в терміновому порядку прибули в м. Марганець з метою скасувати законне рішення сесії міської ради. 

Слід зазначити, що колишній тепер міський голова одночасно є і головою Марганецької міської організації партії Регіонів. Дана подія є свідченням того, що керівник місцевої організації в особі міського голови розкрадали міський бюджет в таких масштабах, що це не змогли сприйняти навіть депутати-однопартійці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...