App Store Google Play

Ахметов купує "Укртелеком"

05.06.2013 11:52
Ахметов купує "Укртелеком"

Компанія СКМ, власником якої є Рінат Ахметов, домовилася про купівлю 92,79% "Укртелекому" у австрійської EPIC. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі СКМ.

Зокрема, стало відома, що СКМ і EPIC підписали договір купівлі-продажу 100% акцій компанії UA Тelecominvest Limited (Кіпр), якій належать корпоративні права та 92,79% акцій "Укртелекому". Таким чином, після отримання всіх необхідних, у тому числі і антимонопольних дозволів, компанія Ахметова стане власником UA Тelecominvest Limited і отримає контроль над 92,79% акцій "Укртелекому".

"Для EPIC рушійними факторами при укладанні угоди були можливості проведення масштабної реструктуризації та комерційні міркування. Ми прийшли до висновку, що SCM є логічним покупцем, і вирішили продати наш пакет акцій Укртелекому, - повідомив керуючий партнер EPIC Пітер Гольдшайдер. - Ця угода є вигідною для всіх сторін".

Зазначимо, що в січні 2013 р. кіпрська компанія Epic Telecom Invest Limited за 6,9 млрд грн продала UA TelecomInvest Limited 100% своїх акцій дочірньої компанії ESU, яка володіла 92,8% акцій "Укртелекому".

Компанія ESU була створена в 2005 року в Києві з назвою RBScom, а в липні 2006 р., з приходом австрійського інвестиційного фонду EPIC, компанія була перейменована в EPIC Services Ukraine і стала скорочено називатися ESU.

"Укртелеком" приватизували в березні 2011 р. Фонд держмайна і ESU підписали договір купівлі-продажу 92,7% акцій ПАТ "Укртелеком" за ціною 10,5 млрд гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...