App Store Google Play

За підтримки Андрія Павелка у Дніпропетровську пройшов Олімпійський день

03.06.2013 08:17
За підтримки Андрія Павелка у Дніпропетровську пройшов Олімпійський день

У Дніпропетровську в Міжнародний день захисту дітей в центральному парку відпочинку ім. Лазаря Глоби пройшли спортивні заходи до Олімпійського Дня-2013. Народний депутат України від фракції «Батьківщина», голова Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Андрій Павелко привітав спортсменів, школярів, ветеранів олімпійського руху зі спортивним святом. Він підкреслив, що популяризація заняття спортом серед молоді - це одне з головних завдань олімпійського руху.

«Наше завдання, щоб свято Олімпійського дня проходив як можна цікавіше і різноманітніше для дітей. Дніпропетровське відділення ставить перед собою мету, щоб з кожним роком все більше брало участь дітей, щоб вони, прийшовши додому поділилися гарними враженнями зі своїми друзями і зацікавили їх займатися спортом, щоб батьки приводили своїх дітей у спортивні секції, олімпійських видів спорту, щоб у нас росло здорове покоління », - сказав Андрій Павелко.

У заході брали участь прославлені олімпійці - олімпійська чемпіонка з баскетболу Раїса Курвякова, олімпійські чемпіонки 2012 року з академічного веслування Яна Дементьєва, Катерина Тарасенко та Анастасія Коженкова, срібний призер олімпіади з академічного веслування, працівник ДОО НОК України Діна Міфтахутдінова, представники ФСТ та інші гості.

Програма проведення Олімпійського Дня була максимально різноманітною. Крім близько двадцяти традиційних легкоатлетичних забігів серед дошкільнят, школярів, студентської молоді, аматорів, ветеранів спорту, інвалідів-колясочників, були проведені змагання з шашок та шахів, вуличного баскетболу, конкурси малюнка на асфальті, вікторина на знання олімпійського спорту та інші. Гостей та учасників Олімпійського Дня розважала професійна команда з черлідінгу.

Заходи з відзначення Олімпійського Дня в Дніпропетровську з парку ім. Лазаря Глоби перекинулися в інші куточки міста. Так, в акваторії річки Дніпро була проведена показова вітрильна регата, якою керували бронзовий призер з академічного веслування Леонід Шапошніков та заслужений тренер України з вітрильного спорту Валерій Гусенка. Цього року в регаті взяло участь більше 20 вітрильників і понад 50 екіпажів з веслування. На відкритому європейського рівня скаллодроме пройшли змагання зі скелелазіння, на фестивальному причалі кубок міста з workout, фітнес-марафон серед мешканців міста, а для найменших відбулися змагання з форбол.

По закінченню програми Олімпійського голова обласного відділення НОК Андрій Павелко вручив переможцям та призерам подарунки. Крім того, всі учасники були нагороджені сертифікатами МОК. Окремими спеціальними призами були нагороджені наймолодший і найстарший учасники змагань. Так, молодшому спортсмену виповнилося всього 4 роки, а найстаршому учаснику, який традиційно вже кілька років поспіль приїжджає на Олімпійський День з Павлограда - 76 років, при цьому він у відмінній фізичній формі.

 

ФОТОЗВІТ про подію

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...