App Store Google Play

Найпопулярніше серед депутатів авто - Mercedes-Benz

03.06.2013 16:32
Найпопулярніше серед депутатів авто - Mercedes-Benz
Рух ЧЕСНО проаналізував декларації 183 депутатів VII скликання і встановив, що 119 з них володіють власними автомобілями, при цьому  найпопулярнішими марками серед депутатів є Mercedes-Benz, Toyota  та  Lexus.

Водночас невідомо, яким автопарком володіють решта 261 народний депутат  (переважно з Партії Регіонів та КПУ), які не відкрили громадськості свої декларації у визначений законом строк. Станом на 17 травня декларації більш ніж половини парламентарів не були оприлюднені в офіційному виданні Верховної Ради України «Голос України», ані на веб-порталі парламенту, ані в інших загальнодоступних джерелах. Також депутати не надали свої декларації у відповідь на звернення ЧЕСНО.

Судячи з дослідження 183 декларацій, що були опубліковані до 17 травня, найдорожчим автомобілем володіє народний депутат від ВО «Батьківщина» Тетяна Донець - це Bentley Continental GTC 2007 року виробництва ринковою вартістю $ 135 000*. Водночас, члени сім'ї іншого депутата від «Батьківщини» - Миколи Мартиненка -  користуються ще більш дорогим автомобілем - Mercedes-Benz SL65 2010 року виробництва, ринкова вартість якого складає приблизно $ 200 000*.

Найдорожчий автопарк серед 183 проаналізованих задекларував народний депутат від Партії Регіонів Володимир Зубик. У його розпорядженні 5 автівок ринковою вартістю близько $ 266 000*:  BMW 750LI 2011 року,  Porshe Cayenne 2008 року, Mercedes-Benz S-class 5.0 2003 року, Mercedes-Benz Viano 2012 року, Toyota 1995 року. А ось члени сім'ї іншого регіонала - Льва Миримського - володіють 4 автівками, що сьогодні коштують близько $ 275 000*: BMW X5 3.0 2008 року, BMW X6 3.0 2010 року, Porsche S 2005 року, Porsche Panamera 2011 року

Лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк віддає перевагу британським автомобілям - особисто задекларував Land Rover Range Rover 2006 року (ринкова вартість - 45 000 $*), а члени його сім'ї володіють таким самим автомобілем 2012 року випуску ($ 100 000*).

Олег Тягнибок зі «Свободи» задекларував автомобіль Toyota Sequoia 2008 року (ринкова вартість - $ 50 000*), у розпорядженні членів його сім'ї  - Toyota RAV4 2009 року ($ 26 000*).

А ось «ударівець» Віталій Кличко, який у 2012 році заробив понад 40 мільйонів гривень, власного автомобіля не задекларував, як і члени його сім'ї.

Декларації Олександра Єфремова (Партія Регіонів) та Петра Симоненка (КПУ) станом на 17 травня у публічних джерелах виявити не вдалося.

Активісти Руху ЧЕСНО неодноразово закликали та письмово зверталися до депутатів та Апарату Верховної Ради України з проханням оприлюднити декларації, аби засвідчити прозорість статків парламентарів. Натомість декларації 261 депутата станом на 17 травня були недоступними для громадськості. З огляду на це активісти ЧЕСНО готові оскаржувати ненадання цієї інформації у суді.

Всі зібрані декларації народних депутатів будуть розміщені на сайті Руху ЧЕСНО http://www.chesno.org/. 

До аналізу бралися ті відомості із майнових декларацій депутатів, що були опубліковані у газеті «Голос України» станом на 17 травня, а також копії декларацій, надіслані депутатами у відповідь на звернення ЧЕСНО, або оприлюднені у загальнодоступних джерелах. В ході дослідження встановлено, що видання  «Голос України» публікує декларації деяких депутатів не у повному обсязі (зокрема, не зазначаючи доходи членів сімей депутатів), Рух ЧЕСНО не несе відповідальності за повноту та точність публікації даних у газеті «Голос України». 

*Усі зазначені ціни автомобілів є ринковими станом на 16 травня 2013 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...