App Store Google Play

Міськрада забрала у «регіонала» недобудоване пожежне депо

31.05.2013 11:45
Міськрада забрала у «регіонала» недобудоване пожежне депо

Суд повернув Дніпропетровській міській раді два недобудовані об'єкти загальною площею 2913,6 кв м у мікрорайоні «Лівобережна-3», що перебували у власності ТОВ «Пластар». Про це свідчить постанова Вищого господарського суду України від 21 травня.

Ці незавершені будівлі пожежного депо на 6 автомобілів та гаража на 12 машин суд розташовані по вул. Березинська, 70А.

Прокурор Жовтневого району Дніпропетровська довів в суді, що ця нерухомість є комунальною власністю. При цьому жодних рішень щодо її продажу міськрада не ухвалювала.

Пожежне депо у мікрорайоні «Лівобережний-3» було вирішено збудувати ще у середині 1980-х років. Будівництво, яке велося протягом 1992-1993 років за рахунок коштів міського бюджету, з 1994 року призупинилося через відсутність фінансування. Врешті, дана нерухомість залишилася об'єктом незавершеного будівництва (77%). Проте це не заважало її активному використанню.

Як свідчать матеріали суду, у 2006 році Господарський суд Дніпропетровської області визнав дійсним договір купівлі-продажу цих будівель, укладений у 1997 році між ПП «Саней» і ФОП Сипченко С.В., та визнав право власності на них за останнім.

Дніпропетровська міськрада дізналася про всі ці маніпуляції із комунальним майном саме після цього рішення. У 2008 році ВГСУ задовольнив її касаційну скаргу: рішення суду першої інстанції було скасоване.

Між тим Сипченко зареєстрував за собою право власності у БТІ. Хоча у міськради відсутні правовстановлюючі документи на дану нерухомість, оскільки вона є об'єктом незавершеного будівництва і не була введена в експлуатацію. А у 2006 році продав будівлі Лощаковій Олександрі Володимирівні, яка у 2007-му перепродала їх ТОВ «Пластар».

За даними міськради станом на 01.01.2012, балансова вартість даного об'єкту становила 1,16 млн грн. Між тим на сайтах продажу нерухомості можна знайти оголошення за 2012 рік, де він продавався за $2,70 млн.

ТОВ «Пластар» контролюють ТОВ «Інвест» і ТОВ «СП «Геолсервіс». Власниками цих фірм є депутат Дніпропетровської міської ради від Партії регіонів Дмитро Левчинський і Володимир Панченко. Крім того, одним із власників «Геолсервісу» є кіпрська компанія «Еліссдон Констракшн Лімітед».

berprodazh

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...