App Store Google Play

У Дніпропетровську святі отці працюють разом з ДАІ

30.05.2013 10:58
У Дніпропетровську святі отці працюють разом з ДАІ

Освяченням машин давно нікого не здивуєш, тож і у Дніпропетровську ця «процедура» за останні роки набула великої популярності.

Хоча, судячи з кількості аварій, що трапляються кожен день на дорогах міста, власникам залізних коней вона не дуже допомагає. А тепер співробітники ДАІ та священнослужителі вирішили об'єднати зусилля, як кажуть, хто чим може. Озброївшись списком найнебезпечніших міських перехресть, святі отці вийшли благословити місця, де найчастіше стаються ДТП.

У ДАІ сподіваються, що таким чином у місті зменшиться кількість аварій, адже цього року на дорогах загинуло вже понад сорок осіб.

Подібна акця, до слова, пройшла у квітні в Луганську. Втім, про досягнутий ефект луганське ДАІ наразі не звітувало.

- У 70% випадків винуватцями були самі пішоходи. Хтось вискочив на дорогу в недозволеному місці або пробігав на «червоне» світло, - говорить начальник обласної ДАІ Сергій Волчков.

Зараз, за ​​його словами, на території міста 24 місця концентрації ДТП. Першим освятили перехрестя вулиць Сєрова та Комсомольської. При цьому, настоятель Свято-Троїцького собору отець Ігор сказав, що можливо, вулиці варто ще й перейменувати.

- Ми бачимо, що більшість вулиць носять імена, які дісталися нам у спадок від часів безбожництва. Можливо, їм слід повернути імена часів Катеринослава, - сказав священик.

За матеріалами КП

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...