App Store Google Play

Справа Дмитра Реви активно набуває розголосу в Україні та за її межами

29.05.2013 13:00
Справа Дмитра Реви активно набуває розголосу в Україні та за її межами
28 травня, виступаючи поручителем Дмитра Реви, голова Української Гельсінської Спілки з прав людини, директор Харківської правозахисної групи Євген Захаров заявив, що сприятиме поширенню інформації про справу Реви в Україні та за кордоном і добиватиметься його виправдання.

Матеріали Харківської правозахисної групи щодо абсурдності обвинувачення Дмитра та упередженості суду були направлені представникам Делегації Європейського Союзу в Україну, низці членів Європарламенту, політикам з Польщі, Німеччини, Швеції, Швейцарії, Естонії, Канади, до посольств Великої Британії, Данії, США в Україні. Інформація про справу також передана до офісів єврокомісара Штефана Фюле, віце-президента Єврокомісії Кетрін Ештон і експертам правозахисної організації «Amnesty International».

13 травня сестра і адвокат Дмитра Реви Оксана Томчук звернулася до 450 народних депутатів із закликом сприяти захисту прав її брата. До звернення був долучений висновок доктора юридичних наук, заслуженого юриста України професора Миколи Хавронюка, який засвідчує відсутність будь-яких ознак злочину у діях Дмитра.

У відповідь народні депутати Володимир Литвин, Олександр Абдуллін, Рустам Раупов та Марія Іонова вже направили свої звернення до ГПУ, щоби перевірити обґрунтованість обвинувачення та підстав для арешту Дмитра Реви.

На електронну розсилку відреагували і з громадської приймальні народного депутата Віктора Януковича (молодшого): «За дорученням Віктора Вікторовича, повідомляю про його прохання направити Ваше звернення на його ім'я та додатки до нього на поштову адресу. У разі надходження належним чином оформленого Вашого звернення, воно буде розглянуто в установленому законом порядку». Відповідне звернення вже спрямоване поштою.

Переглянути копії відповідей можна на блозі: http://revalarisa.org/category/tegi/narodn-deputati

Нагадаємо, що Дмитро Рева безпідставно обвинувачується у пособництві «дніпропетровським терористам». З 31 травня 2012 року він знаходиться за ґратами попри повну відсутність мотивів, ознак інкримінованого йому злочину та будь-яких доказів причетності Дмитра до квітневих вибухів у Дніпропетровську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...