App Store Google Play

Філатов з Брагінським фотографували Україну з висоти польоту гвинтокрила

28.05.2013 10:53
Філатов з Брагінським фотографували Україну з висоти польоту гвинтокрила

У Дніпропетровську створили унікальний альбом фотографій «Україна: погляд з неба». Автори знімали країну з гелікоптера.
Презентував проект один з його авторів, відомий у Дніпропетровську поціновувач вертольотів Борис Філатов. Нагадаємо, кілька ркоів тмоу його гвинтокрил обстріляли. За чутками, стрільцем був один з місцевих кримінальних авторитетів.

За словами Філатова, цей мистецький проект є унікальним для України: десятеро українських фотографів облетіли на вертольоті всі регіони України і зробили загалом понад 15 тисяч фотознімків, 130 найкращих з них увійшли до альбому.

«Цей фотоальбом показує нашу країну без чорнухи і одночасно без прикрас. Альбом ми побудували за принципом дуальних пар. До кожного фото був підібраний відповідний текст. При цьому ми абсолютно не використовували Photoshop. Художнім керівником нашого проекту став відомий український художник Петро Бевза. Основний масив фотографій зробили Дмитро Акімов, Олексій Шпак, Євген Лаптєв і Юрій Христьян», - розповів Борис Філатов.

Саме трійця фотографів з Дніпропетровська є авторами 65% фото, що увійшли до альбому. Художній керівник проекту Петро Бевза особисто відкриє виставку - о 17 годині 1 червня в ТЦ «Пасаж».

Робота, кажуть автори проекту, була надзвичайно цікавою, проте і складною. Борис Брагінський, який також є одним з координаторів, розповів про труднощі, з якими довелось зіткнутись авторам.

«Коли почалися польоти, стало ясно, що далеко не у всі зони можна залетіти, адже повітряний простір там закрито. Наприклад, чимало гарних замків на Західній Україні виявилися для нас недоступними. Проблемою стало і те, що в низці областей не можна було купити авіаційний бензин. Варто віддати данину мужності фотографів, які на висоті 300 метрів висіли на ременях над прірвою і робили знімки», - сказав він.

Частину примірників фотоальбому, який вийшов накладом 1000 екземплярів, планують використовувати як сувенірну продукцію - для подарунків іноземцям, решту можна буде придбати у торговельних мережах міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...