App Store Google Play

Про борги і субсидії дніпропетровці мжуть спитати на форумі

27.05.2013 15:26
З початку року близько 300 тисяч дніпропетровців скористалися сайтом коммунального підприємства «Міські комунальні платежі». Таку статистику ведуть на самому підприємстві.

На сайті http://complatezh.info можна знайти інформацію і про свої борги, і про норми та тарифи, і про розташування абонентських відділів, і про можливість оформити субсидію.

Зокрема, у розділі «Мої борги» можна дізнатися про стан особових рахунків за комунальні послуги. Для цього необхідно ввести номер муніципальної карти, номер будинку, номер квартири або номер особового рахунку будь-якої комунальної служби. Зробивши все це, абонент може переглянути особові рахунки, дізнатись про щомісячні нарахування, проведені перерахунки, фактичні тарифи за якими зроблено нарахування, субсидії та оплату за комунальні послуги.

За необхідності можна роздрукувати інформацію щодо нарахувань за комунальні послуги.

Для абонентів, у яких встановлено індивідуальні прилади обліку гарячого і холодного водопостачання передбачений сервіс передачі показань приладів обліку до комунальних служб.

У розділі «Як оформити субсидію» розміщено адреси і графік роботи «Єдиних вікон» з оформлення субсидій, телефони «гарячих ліній», які знаходяться в районних управліннях праці та соціального захисту населення. У цьому розділі жителі міста можуть також дізнатися про документи,  необхідні для оформлення субсидії,  про термін призначення субсидії та ін.

У розділі «Норми і тарифи» розміщена інформація про санітарні норми споживання та про  тарифи на комунальні послуги.

У блоці «Абонентські відділи» міститься інформація про адреси абонентських відділів комунальних підприємств, графік їх роботи тощо. Для зручності користувачів у цьому розділі також надаються зразки типових договорів між комунальними підприємствами та споживачами комунальних послуг.

У розділі «Де оплатити» вказані всі банки міста, їх філії та місця розташування терміналів із зазначенням району, адреси, графіка роботи і номера телефону.

Обравши вкладку «Муніципальна карта», користувач може знайти коротку інформацію про карту, її можливості, переваги та правила користування.

А поставити запитання про нарахування за комунальні послуги, роботу комунальних служб, оформлення субсидій тощо городяни можуть на форумі. Відповіді на запитання дають співробітники підприємств «Міські комунальні платежі» та працівники комунальних служб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...