App Store Google Play

Дніпропетровський бізнесмен збіднів на мільйон

24.05.2013 13:32
Список найбагатших українців продовжує оновлюватися. В 2013 році в ньому з'явилося 11 новачків. При цьому один з них - Вадим Новинський - одразу ж вніс вагомий внесок у сукупний статок першої сотні.

Завдяки тому, що президент надав йому українське громадянство, капітал 100 найбагатших українців зріс порівняно з минулим роком на    $ 1 млрд - до $ 55 млрд.

Традиційно, перше місце рейтингу найбагатших займає президент ФК "Шахтар" Рінат Ахметов зі статками 15,4 млрд доларів. На другому і третьому місці розмістилися Віктор Пінчук (3,8 млрд дол.) і Ігор Коломойський (2,4 млрд дол.).

Варто відзначити, що статки першої трійки у цьому році зменшилися.

Четверте місце рейтингу посів голова наглядової ради "Смарт-холдингу" Вадим Новинський - він вперше потрапив у список найбагатших українців.

А п'ятірку рейтингу закриває член наглядової ради "Укрнафти", голова наглядової ради "Приватбанку" Геннадій Боголюбов зі статками в 1,7 млрд доларів.

Серед новачків, які потрапили в рейтинг, також Володимир Крупчак (паперова промисловість), Віктор Поліщук (нерухомість, ритейл), Геннадій Корбан (нерухомість) та інші.

В списку Forbes всього три жінки, їх сумарні статки - 535 млн доларів. Лише один учасник рейтингу найбагатших не має вищої освіти, а ось три вищих мають дві людини.

Варто зазначити, що активи більшості учасників списку дешевшають: 49 з 87 учасників рейтингу стали біднішими, ніж були рік тому. Багато з тих, чиї статки журнал оцінив вище, ніж у 2012-му, стали багатшими завдяки тому, що при оцінці були враховані активи, які залишилися за кадром у минулому році.

Антирекорд у Геннадія Боголюбова - його статок зменшився на 1,1 млрд доларів. Між тим найкращий результат серед учасників списку помічений у Петра Порошенка - його статок зріс на 600 млн доларів.

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...