App Store Google Play

З настанням тепла українці почали масово тонути

22.05.2013 08:20
З початку травня на водних об'єктах України загинуло 100 людей, повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Загалом з початку року втопилися 273 людини, з них 18 дітей, ще 205 осіб були врятовані.

Так, у Криму рятувальники продовжують пошуки 15-річної дівчини, яка зникла під час купання на Північно-Кримському каналі у с.Воїнка Красноперекопського району.

20 травня на Дніпрі у Жовтневому районі Дніпропетровська на необладнаному для купання пляжі на відстані 6 м від берега втопився  підліток.

У Переяслав-Хмельницькому на р.Трубіж загинув юнак 1989 р.н. 20 травня у ставку житлового мікрорайону «Дубове» у Хмельницькому втопився хлопець 1992 р.н. У цей же день на ставку у Кременецькому районі Тернопільської області місцеві жителі врятували молодика 1980 р.н. У цей же період у Полтавській області було виявлено тіла чоловіка 1976 р.н. і жінки 1949 р.н., які втопилися під час купання, ще одна загибла 1951 р.н. була виявлена ​​у Чернігівській області.

Рятувальники звертаються до всіх громадян з проханням дотримуватися елементарних правил поведінки під час відпочинку на водних об'єктах.

Зокрема, купаючись, не запливати за огороджувальні буї, не підійматися на технічні та попереджувальні знаки, не підпливати до човнів, а також не стрибати у воду з плавзасобів, не пристосованих для цього споруд, у місцях, де невідомі глибина та стан дна водойми.

Також варто уникати купання у затоплених кар'єрах, штучних каналах, озерах, що використовуються у промислових цілях, пожежних водоймах і т.п.

В жодному разі, наполягають в МНС, не можна залишати дітей без нагляду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...