App Store Google Play

Школа 21 століття: діти вчать батьків сидіти ВКонтакті

17.05.2013 10:46

15 травня відбувся останній урок мобільної грамотності програми «Мобільний лікбез: школа для батьків» в рамках якої діти навчали батьків та вчителів користуватись можливостями новітніми технологіями.

 

Ця освітня  програма покликана допомогти людям старшого віку освоювати нові технології. Уроки проходять  у незвичайному форматі - діти навчають вчать дорослих користуватися смартфонами, спілкуватися в соціальних мережах, розповідають про можливості мобільного інтернету.

 

В рамках програми протягом квітня-травня відбулись уроки мобільної грамотності майже по всій території України. Протягом місяця 50 юних педагогів навчали батьків та вчителів користуватись смартфонами та мобільним Інтернетом  як у великих містах - Донецьку, Севастополі тощо, так і в маленьких містечках - Глухові, Конотопі, а також селищах міського типу та селах - Низах та Ставному.

У Ставненській школі крім батьків та вчителів навчитися новітнім технологіям виявила бажання і директор школи Мирослава  Василівна Іваниця. Вона наголосила, що зовсім не випадково цього разу дорослим, а не дітям прийшлося сісти за парти. «В галузі мобільних технологій саме молоде покоління можна з впевненістю назвати справжніми експертами, які багато чому можуть навчити людей старшого віку», - додала вона.

Після останнього уроку мобільної грамотності у Києві, своїми враженнями поділилась мама юного педагога Олесі Карпи, Світлана.  «Як і всі батьки, я вважала, що Інтернет і соціальні мережі шкодять моїй дитині. Але на цьому уроці мобільної грамотності Олеся та її друзі так аргументовано довели користь новітніх технологій, що я зрозуміла, наскільки важливим для цього покоління є спілкування у віртуальній мережі. Я вдячна організаторам проекту за те, що вони надали мені можливість зрозуміти, чим живе моя дитина», - зауважила вона.

Нагадаємо, у 2012 році Освітня мережа «Щоденник.ua» провела для українських школярів конкурс на кращий урок мобільної грамотності для батьків «Мобільний лікбез: школа для батьків».

В конкурсі взяли участь понад 100 школярів. Серед них члени журі обрали 10 призерів, які створили найбільш цікаві та оригінальні концепції проведення уроків.

Переможці конкурсу отримали почесний статус Мобільного професора та головний приз конкурсу - смартфон МТС 916.

Протягом квітня-травня кожен Мобільний професор зі своєю командою проводив урок мобільної грамотності для батьків та вчителів. На сьогоднішній день випускниками школи для батьків стали вже близько 250 дорослих.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...