App Store Google Play

"Майстер-Буд" нарешті отримав гроші на переходи Вілкула, обіцяні до 2012

17.05.2013 12:21

Управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 29 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Майстер-Буд» на першу чергу будівництва пішохідних переходів на просп. Газети «Правда» за 12,52 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Переходи закритого типу в різних рівнях із проїзною частиною проспекту  будують коштом держбюджету, завершити першу чергу мають до кінця року.

Фірма «Майстер-Буд» належить ТОВ «Юніком.», котре у свою чергу заснували Михайло Кейтельгіссер, Михайло Тульчинський і Дмитро Мішалов, який раніше був відомий як менеджер групи «Приват» по девелоперським проектам. Згідно з даними «ВДЗ», «Майстер-буд» почав вигравати тендери у грудні 2010 р. За цей час фірма отримала підрядів на загальну суму 180,87 млн грн.

Структури цих же бізнесменів  - ТОВ «Юніком Капітал» і ТОВ «Світязь.» - є також засновниками ТОВ «Завод Майстер-профі Україна», яке було генпідрядником будівництва накриття стадіону НСК «Олімпійський» у Києві вартістю 727,25 млн грн. Загалом же фірма виграла тендери на 939,02 млн грн.

На цьому тендері у «Майстер-Буда» було два конкуренти. Перший - ТОВ «Білайф»,  єдиноосібним власником котрого з грудня 2010р. є Мішалов В'ячеслав Дмитрович. За даними «ВДЗ» за останні п'ять років ця фірма жодного тендеру не виграла, однак вона підігрує «Майстер-буду» на тендерах. Наприклад, у квітні вони стали єдиними учасниками тендеру на будівництво житлового будинку вартістю 87,88 млн грн.

Другий конкурент - ТОВ «Українсько-Польське підприємство з ІІ «УПС». Єдиним засновником і керівником цієї фірми зі статутним капіталом 10 тис грн. є Тарас Палій, син колишнього генерального директора ДП «Дніпропетровський облавтодор». Від початку 2008 р. фірма Палія виграла тендери на загальну суму 1,70 млрд грн., усі підряди - в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, проекти щодо будівництва на проспекті Правди у Дніпропетровську надземних пішоходних переходів затверджені наприкінці 2010 року в рамках комплексного ремонту найбільшої артерії міста за ініціативи тодішнього губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула. Тоді було обіцяно, що переходи запрацюють до ЄВРО-2012. Пізніше дату було зміщено на День Міста (9 вересня 2012 року) На сьогодні навіть приблизно терміни реалізації проекту не зрозумілі - вздовж проспекту вже рік височіє паркан, але жодних робіт не виконується).

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...