App Store Google Play

ГРАД закликає громадськість стати на захист Дмитра Реви

17.05.2013 10:56
Громадська організація ГРАД заявила про підтримку Дмитра Реви, обвинуваченого у пособництві «дніпропетровським терористам».

«За рік, протягом якого розслідується справа, за якою ми стежимо з перших днів, не пролунало жодного доказу винуватості Дмитра. Тому ми вважаємо своїм громадським обов'язком боротися за його звільнення, оскільки ніхто не має бути позбавлений свободи безпідставно», - йдеться у заяві ГРАДу.

ГРАДівців наголошують, що протягом року лунає все більше доказів невинуватості Реви, останнім із яких став науковий висновок доктора юридичних наук, професора Миколи Хавронюка про відсутність у діях Реви складу будь-якого злочину.

14 травня суд відмовився звільнити Дмитра Реву на поруки ГРАДу, мотивуючи, що він не є членом організації. Після цього Дмитро написав заяву і вступив до ГРАДу.Проте 16 травня суд знову відмовив у клопотанні передати Дмитра на поруки ГРАДу, вже з новим мотивуванням.

«Ми вважаємо неприпустимим намагання у будь-яку ціну втримати за гратами людину, відносно якої не пролунало жодного доказу вини», - наголошується у заяві ГРАДу.

ГРАД звертається до всіх громадських організацій, що відстоюють захист прав і свободи громадян, із закликом спрямовувати клопотання про намір взяти Дмитра Реву на поруки до суду, «аби переконати суд у наявності всіх підстав для звільнення Дмитра».

Теги: ГРАД, Рева, суд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...