App Store Google Play

ГРАД закликає громадськість стати на захист Дмитра Реви

17.05.2013 10:56
Громадська організація ГРАД заявила про підтримку Дмитра Реви, обвинуваченого у пособництві «дніпропетровським терористам».

«За рік, протягом якого розслідується справа, за якою ми стежимо з перших днів, не пролунало жодного доказу винуватості Дмитра. Тому ми вважаємо своїм громадським обов'язком боротися за його звільнення, оскільки ніхто не має бути позбавлений свободи безпідставно», - йдеться у заяві ГРАДу.

ГРАДівців наголошують, що протягом року лунає все більше доказів невинуватості Реви, останнім із яких став науковий висновок доктора юридичних наук, професора Миколи Хавронюка про відсутність у діях Реви складу будь-якого злочину.

14 травня суд відмовився звільнити Дмитра Реву на поруки ГРАДу, мотивуючи, що він не є членом організації. Після цього Дмитро написав заяву і вступив до ГРАДу.Проте 16 травня суд знову відмовив у клопотанні передати Дмитра на поруки ГРАДу, вже з новим мотивуванням.

«Ми вважаємо неприпустимим намагання у будь-яку ціну втримати за гратами людину, відносно якої не пролунало жодного доказу вини», - наголошується у заяві ГРАДу.

ГРАД звертається до всіх громадських організацій, що відстоюють захист прав і свободи громадян, із закликом спрямовувати клопотання про намір взяти Дмитра Реву на поруки до суду, «аби переконати суд у наявності всіх підстав для звільнення Дмитра».

Теги: ГРАД, Рева, суд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...