App Store Google Play

За математичний талант подякують фінансово

15.05.2013 13:37
Соціальна акція «Подяка за талант» стартує з травня в Україні.

У рамках проекту математично обдаровані школярі візьмуть участь у бізнес-таборах Delta Camp, а їхні вчителі отримають фінансову винагороду.

Так організатори проекту хочуть подякувати учням за їх прагнення до висот і досягнень, а їх вчителям - за вміння цікаво подати матеріал і захопити математикою.

До участі в проекті будуть запрошені учні 11-х класів, які переможці на районних математичних олімпіад. У період, коли вони покинуть школу, але ще не будуть зараховані в ряди студентів, у них буде можливість пройти навчання в бізнес-таборі Delta Camp.

Особливість проекту в тому, що в ньому будуть задіяні виключно переможці районних олімпіад. Це обдаровані діти із сіл і невеликих міст. На відміну від однолітків зі столиці чи обласних центрів, у них набагато менше можливостей для розвитку та отримання знань.

Найважливіша частина програми - вираз подяки вчителям математики, виростив юні обдарування. За вміння захопити своїм предметом, заслужити любов і повагу дітей, зростити їх самодостатніми особистостями вчителі отримають листи подяки та фінансову винагороду.

Програма «Подяка за талант» проводиться на всій території України в травні-червні цього року. У Delta Camp навчання зможуть пройти близько 600 дітей з усіх регіонів України. Приблизно така ж кількість вчителів отримають винагороди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...