App Store Google Play

В Китаї загадково загинула 22-річна мешканка Дніпропетровщини

14.05.2013 10:18

У Китаї за загадкових обставин загинула українська модель. 22-річна Оксана Сафіна, родом з Дніпропетровщини, померла 11 травня нібито за добу після автомобільної аварії. Втім, родичі та друзі дівчини вимагають розслідувати цю справу, адже версії про Оксанину смерть постійно змінюються. Більше того, у них виникли сумніви, чи саме моделями працювали в Китаї українські дівчата.

Про смерть у Китаї своєї єдиної дитини Олена Сафіна дізналася випадково - від дівчат, що були на заробітках у Піднебесній. Із агентами, що мали представляти інтереси моделі, зв'язку не було.

"Мені повідомили, що дитина моя потрапила в аварію. Начебто з таксистом. Потім ногу відрізали. Потім наступна була версія, що була операція зроблена успішно, вона спить після наркозу. Але через деякий час мені повідомили, що дитина моя померла. З якої причини і як, ніхто нічого не пояснює", - розповіла мати загиблої Олена Сафіна.

10 травня Оксана працювала у клубі міста Іньчуань, але живою з роботи так і не повернулася. Наразі це все, що вдалося з'ясувати її друзям в Україні. Вони кажуть, що дівчата, які працювали у Китаї разом з Оксаною, постійно змінювали версії. А згодом взагалі перестали відповідати.

Оксана Сафіна полетіла працювати у Китай 22 квітня. Дівчину запросили на фотопроби у Дніпропетровську, одразу після них запропонували чудові умови роботи.

"Обіцяли вони в тиждень $ 1100-1200. Працювати по 3-4 години з 11 вечора до 2-3 ночі. Робота полягала - вийти на подіум, пройтися в сукнях, потім в купальниках і все", - розповіла подруга Оксани Катерина Ксензова.

Втім, після прильоту документи у дівчат забрали, а замість столиці відправили у провінційне місто. Чотири дні дівчина взагалі не виходила на зв'язок, а згодом надсилала лише короткі повідомлення, що все в неї добре.

Мати каже, що відмовляла доньку від цієї пропозиції, як могла. Але роботи у селі Голубівка не було. А заробити багато з освітою товарознавця Оксані не вдавалося. Нині рідні Оксани вимагають розслідування загибелі дівчини та перевірки агентств, що влаштували її на роботу. Але насамперед мати бідкається, як доправити тіло єдиної дитини на батьківщину.

ТСН, Ольга ПАВЛОВСЬКА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...