App Store Google Play

Примирення не всім до вподоби?

08.05.2013 17:12

День пам'яті жертв Другої Світової демократичним силам Дніпропетровщини не вдалося відзначити у спокої та єдності. Вочевидь, у обласному центрі є люди і сили, яким зовсім не потрібна єдність українців як у поглядах на минуле, так і у побудові майбутнього.

Як і було заплановано, на Європейській площі Дніпропетровська о 16 годині зібралися близько ста осіб, аби пройти урочистою ходою до парку ім. Калініна й пом'янути усіх жертв Другої світової війни.

Люди тримали державні прапори України, перев'язані чорними стрічками, та кілька плакатів, витриманих у дусі толерантності та поваги до усіх загиблих і скалічених незалежно від сторони, на якій вони воювали у страшній м'ясорубці світової війни.

Однак, коли колона учасників почала висуватися з Європейської площі, вона була навперейми їй кинулися близько десяти молодих людей спортивної статури з вигуками «Что, фашисты, митингуете!?»

Хто в даній ситуацію - фашист, і кого дратують українські державні прапори аж до відвертої агресії - мали б розібратися присутні працівники міліції, в задачу яких входила охорона порядку під час заходу.

Втім, міліціянти не проявили жодної активності, дозволивши провокаторам спочатку закидати колону учасників маршу пам'яті пластиковими пляшками, й підготовленим заздалегідь сміттям, а потім і спровокувати бійку.

Коли учасники урочистої ходи з криками «ганьба!» перешикувалися, аби дати нападникам відсіч, останні, постоявши кілька хвилин поруч з працівниками міліції, порвали плакати мітингувальників й розбіглися в напрямку площі Леніна й вулиці Ширшова.

Як відзначають учасники акції, окремих хлопців з числа провокаторів вони помічають на акціях опозиції не вперше. Зокрема, відразу кілька молодиків були помічені на День незалежності.

На щастя, жодних суттєвих тілесних ушкоджень нападники не завдали, тож колона учасників заходу продовжила свій рух до парку ім. Калініна, але вже без плакатів і гасел.

Обличчя декого з нападників вже знайдені  на сайті обласної федерації дзюдо, яку очолює депутат ВР від фракції  Партії Регіонів Іван Ступак. Кажуть, що  він сам був присутній в парку під час провокацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...