App Store Google Play

Прокуратура забрала у забудовника незаконно відведену ділянку

07.05.2013 13:33

Прокуратура виступає проти зменшення прибережних захисних смуг, котрі є великою спокусою для забудовників. Як йдеться у розповсюдженому відомством повідомленні, особлива увага Дніпровської екологічної прокуратури приділяється дотриманню вимог законодавства щодо встановлення обґрунтованих меж прибережних захисних смуг.

Зокрема, виявлено факти незаконного зменшення ширини таких смуг на Дніпропетровщині.

Так, рішеннями Дніпропетровської міської ради передано в оренду ТОВ НВП «Будтехекологія» для будівництва рекреаційно-оздоровчого центру земельну ділянку площею 0,28 га, яка розташовані в районі вул. Набережна Перемоги, 50 міста Дніпропетровськ. Розпочато підготовчі будівельні роботи.

Водночас, земельна ділянка, на якій заплановано будівництво, розташована в зоні зелених насаджень загального користування, а також знаходиться в межах водоохоронної зони та прибережно-захисних смуг на відстані 13,5 метрів від русла Дніпра.

Перевіркою встановлено, що наданню ділянки під забудови передувало рішення Дніпропетровської міської ради, яким затверджено проект водоохоронної зони і прибережної захисної смуги р. Дніпро в районі вулиці Набережна Перемоги, навпроти будинку № 50.

Зазначеним проектом, не дивлячись на те, що ділянка вільна від забудови, вкрита зеленими насадженнями, а відстань від урізу води до проїжджої частини вулиці складає законодавчо встановлені 100 метрів, встановлено прибережну захисну смугу в межах від 13,5 м до 20 м.

За результатами перевірки Дніпропетровською міжрайонною екологічною прокуратурою заявлено позов про скасування вказаних рішень Дніпропетровської міської ради та повернення земельних ділянок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...