App Store Google Play

Регіонали збирають наметове містечко для розпуску ВР?

29.04.2013 13:11

Гуртожитками Дніпропетровська поширюється хвиля гастарбайтерства. «Старші товариші», представляючись менеджерами рекрутингових агентств, збирають сотні молодих людей на тимчасову «роботу» до Києва. В тому, що це - політичне заробітчанство, сумнівів не лишається вже після хвили спілкування.

Основна пропозиція - «вахтовий» переїзд до Києва на «тимчасову роботу». Базовий термін - один місяць, починаючи з 1 травня. Робота полягає у «прямому маркетингу», найманці мають рекламувати неназвану продукцію на свіжому повітрі й бути готові для проживання в палатці. З собою мати три переміни одягу, включно з варіантом на дощ і прохолодну погоду.

Робочий день - від 6 до 10 годин. Харчування - три рази на день польовою кухнею.

За таку роботу пропонується за місяць 400 доларів США (близько 3300 гривень). Підприємство-наймач бере на себе відповідальність за перевезення працівників до «місця роботи» та безпеку «в разі виникнення небажаних контактів».

Є варіанти приєднатися до роботи пізніше або ж погодитись на меншу кількість робочих днів. Але тоді транспорт - за свій рахунок і оплата з розрахунку 105 гривень за добу.

Ну і нарешті «цукерочка» - для тих, хто не надто вдало навчається - «рекрутингове агентство» бере на себе вирішення питання щодо дочасного закриття «робітникові» сесії на мінімальну позитивну оцінку!

Після цього в когось ще залишається сумнів, що за «продукцію» будуть «рекламувати» в Києві зібрані таким чином студенти? Звісно ж, Партію суцільного покращення в регіонах України і її «уважного і чуйного» Президента.

Не особливо багато варіантів й щодо мети подібних дій - опитані Дніпроградом експерти сходяться на думці, що «масові заворушення» й «стихійні мітинги» під Верховною Радою змусять Гаранта Конституції «припинити бездіяльність» законодавчого органу в країні, «зупинити безлад» і нарешті повністю узурпувати владу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...