App Store Google Play

У Стразбурзі розглянуть позов щодо виборів на Дніпропетровщині

26.04.2013 15:10

У Європейському суді з прав людини розглянуть позов щодо визнання недійсними результатів виборів до Верховної Ради на виборчому окрузі №32 у Кривому Розі.

Як заявила позивач Ірина Туровська, яка була одним із кандидатів на виборах, вона вимагає визнання недійсними результатів виборів по округу №32, повідомляє Радіо Свобода.

За словами Туровської, вона вже пройшла суди всіх інстанцій в Україні, які не задовольнили її позов, і тепер її заяву прийняв до розгляду суд у Страсбургу.

Всі докази виборчих порушень Туровська має надати суду в Страсбургу до 24 травня.

Екс-кандидат скаржиться на нерівність можливостей на виборах до Верховної Ради на окрузі, застосування адміністративного ресурсу з боку провладного кандидата, нечесне формування виборчих комісій, контроль виборчого процесу з боку посадовців районних рад.

Один із пунктів позову - нерівність можливостей при інформуванні про передвиборчі програми кандидатів. За словами Туровської, безкоштовний час для інформування про свої програми нам надавали на Дніпропетровському державному телебаченні та радіо, а також в газеті "Зоря".

"Це ті ЗМІ, які для пересічного жителя Кривого Рогу практично недоступні. Газета "Зоря" в Кривому Розі продається в мізерній кількості, а державного радіо взагалі немає. Водночас провладний кандидат щодня з'являвся у новинах на місцевих телеканалах, і не як кандидат, а його представляли як посадовця, депутата обласної ради", - заявляє екс-кандидат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...