App Store Google Play

Гравці "Кривбасу" ходитимуть за зарплатою аж в Лозанну?

26.04.2013 10:49

Зустріч головного інвестора "Кривбасу" та керівництва клубу знову не відбулася, хоча спочатку вона була призначена ще на 9 квітня.

Нагадаємо, що у клубу існує заборгованість перед футболістами і обслуговуючим персоналом із зарплат майже за чотири місяці, а преміальних гравці не бачили з початку сезону. Більше того, невідома і подальша доля самого "Кривбасу".

Стало відомо, що боси "Кривбасу" не засудять команду, якщо та вирішить не виходити, принаймні, на найближчий матч чемпіонату.

Втім, незважаючи на цілковиту невизначеність, гравці не мають наміру бойкотувати поєдинок проти донецького "Металурга". На боці футболістів і Олег Таран.

Що стосується подальших дій команди, то в найближчі дні гравці направлять свої вимоги до палати спорів, де, як вони сподіваються, і буде винесений остаточний вердикт.

Якщо ж і ця інстанція не допоможе, то цілком імовірно, що наступним кроком колективу буде звернення до Лозанни, пише "Команда".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...