App Store Google Play

"Приватвці" купили у Порошенкка "Кореспондент"

25.04.2013 11:52

Одна з найбільших медіакомпаній України UMH group, мажоритарієм якої виступає Борис Ложкін, реалізувала опціон на викуп 50% часток народного депутата Петра Порошенка у спільних проектах "Наше Радіо" та "КП Медіа", передає "Інтерфакс-Україна".

"Після реалізації опціону UMH group стане єдиним власником проектів" Кореспондент ", Korrespondent.net," Наше Радіо "та холдингу порталів UnitedOnlineVentures", - йдеться в повідомленні UMH group в середу.

Згідно з ним, нова структура власності дозволить UMH group провести істотну реструктуризацію і консолідацію активів, оптимізувати управлінські процеси з метою можливого виходу на IPO або взаємодії з приватними інвесторами.

"Ми повністю задоволені підсумками партнерства з П.Порошенка у цих проектах: і позиціями, які вдалося зайняти на ринку, і комерційними результатами", - наводиться в повідомленні коментар президента UMH group Ложкіна.

Група не розкриває інших подробиць угоди.
У прес-службі Порошенка агентству "Інтерфакс-Україна" також відмовилися повідомити додаткові подробиці.

У той же час газета "Коммерсант-Україна" повідомила про плани Порошенко, основним медіаактивів якого після угоди залишається телевізійний "5 канал", "зосередити увагу на новому масштабному медіапроекті".

Раніше Порошенко підтверджував інформацію про те, що UMH group пропонувала йому викупити його частку в "КП Медіа", розплатившись акціями самої групи, проте він вважав таку угоду невигідною.

UMH наприкінці травня 2008-року залучила $ 45 млн у ході приватного розміщення 15% акцій холдингової компанії Advantest plc з лістингом GDR на свої акції на Франкфуртській фондовій біржі. Згодом компанія неодноразово повідомляла про плани вийти на IPO, однак відмовлялася від них через несприятливу ситуацію на ринках.
А в середині грудня 2012 Франкфуртська фондова біржа повідомила про припинення торгів GDR Advantest.

Компанія KP Media був заснована американцем Джедом Санденом у вересні 1995 року.
У 2006 року на її базі була створена публічна компанія "КП Медіа", акції якої були розміщені на ПФТС, а в квітні 2011 року "КП Медіа" придбали спільно П.Порошенко і UMH Group.

Акціонером "КП Медіа" і ПАТ "Наше радіо" виступає кіпрська UBMH Broadcast Media Holdings Limited.

Чистий неконсолідований дохід "КП Медіа" в 2010 році склав 3170000 грн (роком раніше - 9360000 грн), "Нашого радіо" - 4420000 грн (8540000 грн). При цьому у "КП Медіа" є цілий ряд "дочок": ТОВ "КП-Адвертайзінг" з чистим доходом у 2011 році 15390000 грн (роком раніше - 21,8 млн грн), "КП-Паблікейшнс" - 14, 43 млн грн (26620000 грн), "Бігмір-Інтернет" - 11570000 грн (24710000 грн), "КП-ТВ" - 17110000 грн, а також СП з російським видавничим домом "
Салон-Пресс "" Формакс Паблікейшнс "- 8170000 грн () 9420000 грн).

Дані за 2012 поки відсутні.

Укррудпром

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...